Rezultate te kerkimit per termin: +Aqareb

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] aqareb / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2017-05-19

ISIS masakron dhjetëra gra dhe fëmijë, copëton trupat

Ekstremistët e të ashtuquajturit Shteti Islamik kanë ekzekutuar dhe më pas kanë copëtuar trupat e dhjetëra grave dhe fëmijëve mes frikës grupi terrorist po planifikon një valë masakrash në fshatrat shiite. Ekstremistët i prenë kokën disa të burgosurve dhe përdorën tulla për të v