Rezultate te kerkimit per termin: +Aqif +Rakipi

Total: 237
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.146Z

Hetimet e Prokurorisë, reagojnë Artan Gaçi, Aqif Rakipi dhe Tërmet Peçi

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi dhe kryebashkiaku i Tepelenës, Tërmet Peçi, kanë reaguar pas lajmit se Prokuroria po heton për ta, në kuadër të ligjit të dekriminalizimit. Sdi të kem bërë asgjë, Prokuroria ti bëjë verifikimet. Prokuroria le të dalë në konkluzion po të ketë g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.120Z

Aksidenti me vdekje, PD kërkon heqjen e imunitetit për deputetin Aqif Rakipi

Partia Demokratike i kërkon Prokurorit të Përgjithshëm dhe Kreut të Parlamentit të nisin urgjent procedurat e heqjes së imunitetit të deputetit të PDIU-së Aqif Rakipi. Deputeti Rakipi u përfshi në një aksident rrugor mëngjesin e të shtunës 12 gusht 2017, kur me makinën e tij në au

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.195Z

PD i drejtohet Ramës: Tërhiq mbrojtjen speciale për deputetin Aqif Rakipi

Partia Demokratike i është rikthyer sërish aksidentit që shkaktoi deputeti i Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet, Aqif Rakipi, nga i cili mbeti i vdekur shtetasi Seit Sorra. Një javë pas këtij aksidenti, Partia Demokratike denoncon mosveprimin e prokurorisë për sa i përket këtij akside

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.046Z

Aksidenti, PD kërkon heqjen e imunitetit për deputetin Aqif Rakipi

Partia Demokratike i kërkon Prokurorit të Përgjithshëm dhe Kreut të Parlamentit të nisin urgjent procedurat e heqjes së imunitetit të deputetit të PDIU-së Aqif Rakipi. Deputeti Rakipi u përfshi në një aksident rrugor mëngjesin e të shtunës 12 gusht 2017, kur me makinën e tij në aut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.011Z

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi aksidenton për vdekje 53-vjeçarin në Tiranë-Durrës

Deputeti i Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Aqif Rakipi ka aksidentuar për vdekje një 53-vjeçar, pasi e ka përplasur me automjetin e tij. Aksidenti i rëndë është shënuar në aksin rrugor Tiranë-Durrës, rreth orës 04.40 të mëngjesit të sotëm, ku ka humbur jetën shtetasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.245Z

PD i nxori emrin si deputet me të shkuar kriminale, flet për herë të parë Aqif Rakipi

Partia Demokratike i nxori emrin deputetit të PDIU Aqif Rakipi per te cilin thote se ka te shkuar kriminale ne Itali. Por ne nje prononcim për “Panorama Online”, Rakipi tha: Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi “As kam asnjë lloj problemi me Italinë. PD atë punë ka, s’ka me ca

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.011Z

Aksidenti, PD: Aqif Rakipi, mik i Ramës, dyshime për manipulim provash

Pak minuta pasi u mësua lajmi që deputeti i PDIU, Aqif Rakipi, kishte përplasur me makinë, duke i shkaktuar vdekjen, një kalimtari 55 vjeçar, PD hedh dyshime se po kërkohen të manipulohen provat. “Partia Demokratike hedh dyshime se po kërkohen të manipulohen provat dhe vendngjarja n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama