Rezultate te kerkimit per termin: +Arban +Abrashi

Total: 486
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.004Z

Arban Abrashi: Kjo është fytyra e vërtetë e opozitës

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, ka kritikuar ata persona të cilët po kërkojnë largimin e Ambasadorit Amerikan, Greg Delawie, nga Kosova, duke aluduar në partitë opozitare. "Linçimet publike, propaganda gebelsiane, gazi lotsjellës, sulmet me molotov dhe kërkesa për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.513Z

Arban Abrashi, zyrtarisht pranon detyren e Ministrit te MPMS

Në ambientet e Ministrisë së Punës dhe Mirëqenies Sociale, sot është organizuar ceremonia e pranim-dorëzimit të mandatit të ish-ministrit Rashiq dhe ministrit të ri të kësaj ministrie, z. Arban Abrashi. Ish-ministri Rashiq ka uruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.495Z

Kërcënohet ministri Arban Abrashi (Foto)

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi në rrjetin social Facebook ka shpërndëra një kërcënim që ai ka marrë. "Tash ta shpërndaj një nga kërcenimet e rradhës! idoqoftë, nuk më ndalin ata që nuk e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.054Z

Sërish vezë mbi Ministrin e Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi

Aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje kanë hedhur sërish vezë mbi ministrin e Punës dhe Mirëqenies Sociale, dhe zëdhënësin e Qeverisë Arban Abrashi. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:30 para objektit të Qeverisë së Kosovës. Për Vetëvendosjen Abrashi, sikurse edhe kabineti qeveritar,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.207Z

Arban Abrashi: Konjufca e kishte gojën plot Serbi

Zëdhënësi i Qeverisë së Kosovës, Arban Abrashi njëherësh edhe ministër i Punës dhe Çështjeve Sociale, ka komentuar fjalët e Glauk Konjufcës, i cili ka folur sot në Kuvendin e Kosovës Ai ka thënë se Konjufca me "plot gojën" e përmendke Serbinë disa herë. Ky është postimi i tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.824Z

Ministri i Punës, Arban Abrashi edhe zëdhënës i Qeverisë

Qeveria e Kosovës si duket është bërë edhe me zëdhënës të saj. Ministri i Punës dhe i Mirëqenies Sociale (MPMS), Arban Abrashi, është emëruar edhe në postin e zëdhënësit të Qeverisë së Kosovës, raporton Koha.net. Ky emërim i zëdhënësit të Qeverisë së Kosovës mund t'ia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.825Z

Ministri i Punës, Arban Abrashi, edhe zëdhënës i Qeverisë

Qeveria e Kosovës si duket është bërë edhe me zëdhënës të saj. Ministri i Punës dhe i Mirëqenies Sociale (MPMS), Arban Abrashi, është emëruar edhe në postin e zëdhënësit të Qeverisë së Kosovës, raporton Koha.net. Ky emërim i zëdhënësit të Qeverisë së Kosovës mund t'ia

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama