Rezultate te kerkimit per termin: +Arben +Energjis

Total: 205
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.607Z

Arben Seferi administratori i ri i CEZ

Enti Rregullator i Energjisë ka emëruar Arben Seferin në postin e Administratorit të Përgjithshëm të CEZ Shpërndarje. Në mbledhjen e drejtuar nga kryetari i ri i ERE Petrit Ahmeti, bordi i komisionerëve përzgjodhi në këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.619Z

Mblidhet task-forca e energjisëulen humbjet dhe rriten arkëtimet

ELBASAN - Është mbledhur ditën e sotme Task-Forca e energjisë elektrike për prefekturën e Elbasanit. Gjatë gjalës së tij, Prefekti i Elbasanit Arben Kamami tha se ulja e humbjeve në rrjet është objektivi kryesor, ndërsa shtoi se pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.718Z

Ahmetaj në terren: Vjedhja e energjisë, 150 milion humbje çdo vit

TIRANE- Ministri i Ekonomisë Arben Ahmetaj, ndjek në terren aksionet e OSHEE për ndërprerjen e energjisë elektrike. Gjatë aksionit për prerjen e lidhjeve të paligjshme në zonën e ish-Kinostudios, Ahmetaj është takuar edhe me qytetarët,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.748Z

Nuk parashikohet rritje e tarifavetë energjisë elektrike

Qeveria po i reziston një presioni të fortë nga disa institucione financiare ndërkombëtare që sugjerojnë rritjen e tarifave të energjisë elektrike për konsumatorët. Ka thënë kështun zëvendëskryeministri Niko Peleshi dje,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.535Z

CEZ kërkon të hetohet i vdekuri për vjedhje të energjisë elektrike

TIRANE-Kompania “CEZ Shpërndarje” i ka kërkuar gjykatës që prokuroria të hetojë një të vdekur për “vjedhje të energjisë elektrike”. Pas shqyrtimit gjyqësor, ankesa e kësaj shoqërie, që tashmë &eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.480Z

Naço: Ndaj vjedhësve të energjisë nuk do të këtë asnjë amnisti

TIRANË- Ministri i Drejtësisë Nasip Naço ka kërkuar sot zbatimin e ligjit në kuadër të operacionit “Hajdutët e Energjisë Elektrike”.I pranishëm ditën e martë gjatë nisjes së një dite inspektimi, në kua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.986Z

Marrëveshja me FMN, Ahmetaj: Asnjë detyrim për rritjen e çmimit të energjisë

TIRANE- Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Tregtisë dhe Sipërmarrjes, Arben Ahmetaj thekson se qeveria shqiptare nuk ka asnjë detyrim brenda marrëveshjes me FMN-në për rritjen e çmimit të energjisë elektrike. Në një deklaratë për mediat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama