Rezultate te kerkimit per termin: +Arben +Isaraj

Total: 651
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.597Z

Arben Isaraj betohet si deputet

Seanca parlamentare ka nisur me betimin e deputetit socialist Arben Isaraj. Ai nuk ishte betuar në seancën e kaluar së bashku me deputetët e tjerë të partisë së tij. Topalli ka lexuar formulën e betimit të deputeti, ndërsa Isaraj i është drejtuar “betohem”. Më pas Isaraj, i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.809Z

Zv.ministri i Drejtësisë, Arben Isaraj: Shorti i Kuvendit për KED na doli kopil!

Zv.ministri i Drejtësisë Arben Isaraj ka ironizuar ashpër me shortin e Kuvendit të Shqipërisë për Këshillin e Emërimeve në Drejtësi, prej te cileve gjysma e me teper dolen me revokim vize nga SHBA. Me anë të një postimi në faqen e tij në Facebook, Isaraj teksa sqaron sipas fjalo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.064Z

Arben Isaraj: Për mua si sot, edhe nesër, zgjedhja ime është Partia Socialiste

Deputeti Arben Isaraj nuk do të jetë në listat e kandidatëve të Partisë Socialiste. Për të sqaruar miqtë e tij në Facebook, ai ka postuar një shënim, duke theksuar se zgjedhja e tij sot dhe nesër do jetë Partia Socialiste. Miq dhe shokë, që ju mirëkuptoj sot për gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.826Z

Policia e Fierit: Arben Isaraj e pranoishkeljen ndaj Erla Mëhillit

FIER - Policia e Fier ka dalë në një komunikatë për shtyp lidhur me incidentin “sipas Erla Mëhillit”, zëdhënëse e Kryeministrit Sali Berisha, e cila ka njoftuar policinë për  rrezikimin e jetës, duke udhëtuar me makinë për në Roskovec, për shkak të një veprimi të që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.035Z

Arben Isaraj: Për mua si dje, sot dhe nesër, koha ime, zgjedhja ime-Partia Socialiste

Gazeta ShqipArben Isaraj ka reaguar sot për mospërfshirjen në listat e kandidatëve për deputetë për zgjedhjet e 23 qershorit, duek deklaruar se do të jetë pjesë e Partisë Socialiste. Nëpërmjet një mesazhi në profilin e tij në Facebook, Isaraj shprehet se:LUMTURIA POLITIKE ESHTE NJE Z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.247Z

Myftaraj: Arben Isaraj, drejtori hije që fshihet pas vëllait me rekorde kriminale

Drejtorët hije ishin në qendër të emisionit Ju flet Moska në Ora News të Kastriot Myftarajt. Sipas Myftarajt një nga këta drejtorë hije është edhe Arben Isaraj, drejtori i Përgjthshëm i Shërbimeve Rrugore në ministrinë e Energjitikës dhe Infrastrukturës, Sipas tij profesor pas prof

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.273Z

Ministri Naço prezanton Zëvendës Ministrin e Drejtësisë, Arben Isaraj

Ministri i Drejtësisë, Nasip Naço, prezantoi zyrtarisht para stafit të kësaj ministrie Zv/Ministrin Arben Isaraj,në javën e tij të parë të punës. Ministri Naço theksoi arritjet profesionale të Zëvendës Ministrit të ri, ku spikat kontributi në fushën e drejtësisë si pedagog prej d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama