Rezultate te kerkimit per termin: +Arben +Isarajt

Total: 43
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.832Z

Dorëheqja e Arben Isarajt, drejtori i ri i patentave është Blendi Gonxhe

Në krye të Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor është emëruar Blendi Gonxhja, pasi ky post mbeti vakant pas dorëheqjes së Arben Isarajt. Isaraj dha dorëheqjen rreth një muaj më parë pas arrestimit të vëllait të tij për akuzën për trafik droge. Kujtojm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.247Z

Myftaraj: Arben Isaraj, drejtori hije që fshihet pas vëllait me rekorde kriminale

Drejtorët hije ishin në qendër të emisionit Ju flet Moska në Ora News të Kastriot Myftarajt. Sipas Myftarajt një nga këta drejtorë hije është edhe Arben Isaraj, drejtori i Përgjthshëm i Shërbimeve Rrugore në ministrinë e Energjitikës dhe Infrastrukturës, Sipas tij profesor pas prof

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.826Z

Policia e Fierit: Arben Isaraj e pranoishkeljen ndaj Erla Mëhillit

FIER - Policia e Fier ka dalë në një komunikatë për shtyp lidhur me incidentin “sipas Erla Mëhillit”, zëdhënëse e Kryeministrit Sali Berisha, e cila ka njoftuar policinë për  rrezikimin e jetës, duke udhëtuar me makinë për në Roskovec, për shkak të një veprimi të që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.474Z

Isaraj i përgjigjet Mëhillit: Nukmbulohet paniku me gjethe fiku

TIRANE - Arben Isaraj, deputeti i PS-së të cilin zëdhënësja e kryeministrit Erla Mëhilli e akuzoi se së bashku me makinën e tij ka tentuar të nxjerrë nga rruga makinën ku udhëtonte ajo dhe sfati i kryeministrisë i është p&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.134Z

Irasaj i përgjigjet Mëhillit: Nukmbulohet paniku me gjethe fiku

TIRANE - Arben Isaraj, deputeti i PS-së të cilin zëdhënësja e kryeministrit Erla Mëhilli e akuzoi se së bashku me makinën e tij ka tentuar të nxjerrë nga rruga makinën ku udhëtonte ajo dhe sfati i kryeministrisë i është p&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.638Z

PD terhiqet per ekstradimin

PD terhiqet per ekstradimin E enjte 24 Janar 2013 1658 Arben IsarajNe sfondin e retorikes se acaruar politike mes Tiranes dhe Beogradit qe kulmoi me post-ngjarjet pas heqjes se lapidarit ne Luginen e Presheves qeveria dergon ne parlament nje marreveshje me Kosoven ne 2 gjuhe duke perfshire edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.672Z

Konflikti me Avokatin e Popullit, Arben Isaraj: Policia shkel ligjin

Partia Socialiste konstaton se është antikushtetuese dhe antiligjore të luftosh krimin nëpërmjet krimit. Deputeti Arben Isaraj tha se selia rozë, si çdo forcë tjetër demokratike, është e bindur se asnjë ide politike në Perëndim nuk ka aq forcë sot, sa ajo e rendit kushtetues. Isaraj n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama