Rezultate te kerkimit per termin: +Arben +Malaj

Total: 3915
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.849Z

Arben Malaj per Zerin e Amerikes

E enjte 19 Prill 2012 1941 Arben MalajNdryshe nga kryetari i opozites Rama i cili shprehet se e ka te veshtire ndryshimin e Kodit Zgjedhor pasi shume gjera varen edhe nga vullneti i mazhorances anetari i Kryesise socialiste Arben Malaj shprehet se eshte momenti qe PS te tregohet me imponuese.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.321Z

Arben Malaj: Informaliteti nuk luftohet me burg

Eksperti i ekonomisë, i rekomandon qeverisë lehtësim në formalizmin e ekonomisë, jo penalite. Informaliteti në ekonomi do të reduktohej nëse qeveria do të krijonte masa lehtësuese, dhe jo rritje të penaliteteve, deri në burgosje. Kështu vlerëson eksperti i ekonomisë Arben Malaj, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.624Z

Arben Malaj prezanton nismën për Politikë të rë

Deputeti i Partisë Socialiste, Arben Malaj i njohur shpesh herë për qëndrimet e tij të ndryshme nga ato të kryetarit të PS-së, Edi Rama ka prezantuar sot nismën e tij për Poltikë të re Sipas Malaj, modernizimi i partive politike në Shqipëri është i domosdoshëm. Ai thotë se mungon d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.461Z

Arben Malaj kunder audituesit nderkombetar per financat

Kushtetuta e Shqipërisë ngarkon Kontrollin e Lartë të Shtetit për kontrollin e financave të vendit. Eshtë ky mendimi i ish-ministrit të Financave, Arben Malaj, i cili thekson se një auditues i huaj nuk mund të anashkalojë institucionet shqiptare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.853Z

Arben Malaj: Të votojmë heqjen e imunitetit më 6 gusht

Share Deputeti socialist, Arben Malaj, duket se ka mendim të ndryshëm nga Partia Socialiste sa i përket çështjes së imunitetit. Ndërsa PS mendon se shqyrtimi i heqjes së imunitetit duhet shtyrë, Arben Malaj thotë se imuniteti duhet të votohet më 6 gusht për hir të integrimit. Nëse r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.819Z

Arben Malaj ankohet tek Berisha për gazetën TemA

Share Një gazetë e Berishës, që është në dispozicion të Arben Malajt, kishte botuar një lajm sipas të cilit zoti Malaj paska dërguar një përgënjeshtrim në gazetën tonë rreth artikullit të zotit Baze Bujar Leskaj, njeriu me letrat në rregull dhe gazeta nuk i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.600Z

Deputeti Arben Malaj largohet nga greva

Deputeti i Partisë Socialiste, Arben Malaj është larguar nga greva e urisë e Partisë Socialiste. Deputeti ka lënë grevën natën e mbrëmshme, pas protestës së opozitës. Malaj ka lënë çadrat për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore. Greva e urisë e deputetëve PS dhe mb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama