Rezultate te kerkimit per termin: +Arben +Ndokn

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] arben / docs[0] 34383 / hits[0] 56321 / keyword[1] ndokn / docs[1] 6 / hits[1] 6 /
No Pic available
  • 2010-04-19

Ben Blushi: Rama po i zbon kundërshtarët brenda partisë

Anëtari i kryesisë kërkon që partia të qëndrojë në filozofinë e majtë dhe të garantojë liri për vlerat dhe kontributet në parti “Edi Rama po zbon socialistt e tij dhe po sjell n PS ata q kishte deri dje kundrshtar t majt e t djatht”. Ky ka qen konstatimi

No Pic available
  • 2008-11-01

100-shi i Nard Ndoks, 100 dit nga Presidenti!

E majtja tregoi nj organizim t papar gjat votimit t qeveris s re pak dit m par. Votat e t majtve q shkonin sa pr njrin e tjetrin ministr, u lexuan n mnyra t ndryshme dhe sipas interesave t ndryshme n media dhe shoqri. Interesant ishte fakti q Nard Ndoka, mori rrumbullak 100 vota, gj q u quajt trium