Rezultate te kerkimit per termin: +Arben +Ndoks

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] arben / docs[0] 34383 / hits[0] 56321 / keyword[1] ndoks / docs[1] 14 / hits[1] 19 /
No Pic available
  • 2011-03-08

Zgjedhjet e 8 Majit PS-ja regjistrohet sot në KQZ

TIRANE- Partia Socialiste do të rregjistrohet sot në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve si subjekt garues për zgjedhjet vendore të 8 majit 2011. Lajmi është publikuar sot n “Gazeta Shqiptare” dhe sht konfirmuar zyrtarisht nga përfaqësuesi i P

No Pic available
  • 2008-11-01

100-shi i Nard Ndoks, 100 dit nga Presidenti!

E majtja tregoi nj organizim t papar gjat votimit t qeveris s re pak dit m par. Votat e t majtve q shkonin sa pr njrin e tjetrin ministr, u lexuan n mnyra t ndryshme dhe sipas interesave t ndryshme n media dhe shoqri. Interesant ishte fakti q Nard Ndoka, mori rrumbullak 100 vota, gj q u quajt trium