Rezultate te kerkimit per termin: +Arben +Ndoka

Total: 1264
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.836Z

Arben Ndoka dorezon mandatin

brbrVetem pak ore pas vendimit te Parlamentit per heqjen e imunitetit te Armando Prenges deputeti tjeter socialist Arben Ndoka ka dorezuar vullnetarisht mandatin Ne nje leter drejtuar grupit parlamentar socialist Ndoka tregon se vendimin e mori pas akuzave te shumta ndaj tij se ka qene i denuar ne I

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.237Z

Arben Ndoka sulmon Genc Pollon online

Pasi deputeti demokrat, Genc Pollo, publikoi në faqen e tij në FB, dosjen e deputetit socialist, Arben Ndoka, ku thuhet se ai ka detyruar të prostituojë të fejuarën e vëllait, ka reaguar vetë Ndoka me një gjuhë shumë të ashpër. Deputeti lezhjan ka lënë një koment poshtë statusit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.226Z

Sekuestrohet pasuria e ish-deputetit Arben Ndoka

Një sipërfaqe prej 300 mijë metra katrorë në bregdetin e Lezhës dhe disa apartamente në plazh, prona të ish-deputetit Arben Ndoka, janë sekuestruar me urdhër të Prokurorisë së Krimeve të Rënda ditën e sotme. Sipërfaqet ndodhen konkretisht në vendet e njohura si Mali i Rrenzit, Shë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.084Z

Deputeti i PS Arben Ndoka dorëzon mandait

Deputeti i PS Arben Ndoka ka dorëzuar ditën e sotme vullnetarisht mandatin e deputetit. Ai ka sqaruar me anë të një letre të hapur arsyet e largimit. Letra i është dërguar gjithë grupit të deputetëve të Partisë Socialiste. (vijon)

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.102Z

Vokshi: Heshtja e Ramës ndaj Arben Ndoka, kriminale

Partia Demokratike ka denoncuar heshtjen e Kryeministrit Edi Rama në lidhje me deputetin Arben Ndoka, i cili sulmoi deputetin demokrat Gent Strazimiri, por edhe për kërcënimin që i bëri zëdhënëses së PD-së Laura Vorpsi. Heshtjen e kryeministrit PD e quan një heshtje kriminale. U bën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.394Z

ILDKP: Arben Ndoka nuk justifikon 1.5 mln euro pasuri

Ish deputeti i PS-së, Arben Ndoka nuk justifikon rreth 1.5 milion euro pasuri. Ky është përfundimi i një kontrolli të bërë nga Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të pasurive, që ka nisur me urdhër të kryeinspektorit Shkëlqim Ganaj që në 28 korrik.Arben Ndoka"Në përfu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.354Z

PD Arben Ndoka i denuar ne Itali per prostitucion

brbrPartia Demokratike ben te ditur se deputeti I Partise Socialiste Arben Ndoka ka qene denuar per prostitucion ne Itali vite me pare Deputeti Arben Ristani publikoi ate qe e quajti dokumenti zyrtar I Gjykates se Romes I cili sipas tij rendit edhe akuzat per te cilat eshte denuar Ndoka Kemi ketu do

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama