Rezultate te kerkimit per termin: +Arben +Qeleshi

Meta: total 175 / total_found 175 / time 0.000 / keyword[0] arben / docs[0] 34383 / hits[0] 56321 / keyword[1] qeleshi / docs[1] 268 / hits[1] 510 /
Njihni Joanën e Lalzit: Kush është mikja e Argitës dhe karriera e rrufeshme e vajzës së prokurorit që dënoi Fatos Nanon
  • 2016-09-16

Njihni Joanën e Lalzit: Kush është mikja e Argitës dhe karriera e rrufeshme e vajzës së prokurorit që dënoi Fatos Nanon

Kjo është historia e një vendimi gjyqësor që në formën e vet më të pastër, quhet plaçkitje. Prona është shtetërore dhe rrjedhimisht, duket se nuk ka patur kush tu dalë për zot 45 dynymëve në Lalz. 45 mijë m2 tokë e pemishte pronë e shtetit në fshatin Draç, njësia Ishëm, B

No Pic available
  • 2016-09-15

Padia e 71-vjeçarit që futi në konflikt libanezin Faad Mitri

Nuk kanë kaluar shumë ditë dhe policia e Tiranës në bashkëpunim me atë të Durrësit kanë arrestuar personat e dyshuar që mendohet se dhunuan fizikisht dhe kërcënuan me vdekje biznesmenin libanez Faad Mitri. Personat e ndaluar janë nga Shijaku dhe Sukthi, dhe sipas policisë janë Landi

Padia e 71-vjeçarit që futi në konflikt libanezin Faad Mitri dhe historia e resortit 180 mln euro në gjirin e Lalzit
  • 2016-09-15

Padia e 71-vjeçarit që futi në konflikt libanezin Faad Mitri dhe historia e resortit 180 mln euro në gjirin e Lalzit

Nuk kanë kaluar shumë ditë dhe policia e Tiranës në bashkëpunim me atë të Durrësit kanë arrestuar personat e dyshuar që mendohet se dhunuan fizikisht dhe kërcënuan me vdekje biznesmenin libanez Faad Mitri. Personat e ndaluar janë nga Shijaku dhe Sukthi, dhe sipas policisë janë Lan

Kontratë me Shullazin: Si u punësua i akuzuari famëkeq për konfliktet e Vollgës
  • 2016-04-25

Kontratë me Shullazin: Si u punësua i akuzuari famëkeq për konfliktet e Vollgës

Nga Lindita Çela, BIRN Pas një dekade kërcënimesh dhe dështimesh të proceseve gjyqësore, përfaqësuesi i një kompanie saudite punësoi të dyshuarin për gjobëvënie Emiljano Shullazi që ti zgjidhte një herë e përgjithmonë problemet me hipotekën dhe rivalët. Ylvi Beqja, përfaqë

Kontratë me Shullazin, si u punësua i akuzuari famëkeq për konfliktet e Vollgës
  • 2016-04-25

Kontratë me Shullazin, si u punësua i akuzuari famëkeq për konfliktet e Vollgës

Ylvi Beqja, përfaqësues në Shqipëri i kompanisë Saudi Brothers Commercial Company u gjend në vorbullën e debatit publik pas arrestimit të Emiljano Shullazit-një personazh i njohur i botës së krimit, ndërsa prokuroria e cilëson si dëshmitar kyç për zbardhjen e kalimit të 20 për qind

Beqja: Dhurimi ishte më e pakëta që mund të bëja, Shullazi më shpëtoi
  • 2016-04-25

Beqja: Dhurimi ishte më e pakëta që mund të bëja, Shullazi më shpëtoi

Pas një dekade kërcënimesh dhe dështimesh të proceseve gjyqësore, përfaqësuesi i një kompanie saudite punësoi të dyshuarin për gjobëvënie Emiljano Shullazi që t'i zgjidhte një herë e përgjithmonë problemet me hipotekën dhe rivalët. Autor: Lindita Çela | BIRN | Tiranë Titul

Emrat e këshilltarëve të rinj  në bashkitë kryesore
  • 2015-06-27

Emrat e këshilltarëve të rinj në bashkitë kryesore

Lista e Tiranës, Elbasanit, Vlorës, Durrësit, Korçës, Gjirokastrës, Fierit, Vlorës, Beratit, Kukësit, Dibrës dhe Lezhës Ka përfunduar procesi i numërimit të votave për anëtarët e Këshillit Bashkiak në të gjitha bashkitë e vendit me përjashtim të asaj të Shkodrës dhe Malësis