Rezultate te kerkimit per termin: +Arben

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.045Z

Arben Grori:

Arben Grori ka depozituar nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.747Z

Arratiset Arben Gropa

brbrArratiset nga banesa e tij ne Fier biznesmeni Vangjel Zijaj ose i njohur ndryshe Arben Gropa I denuar me 32 vite burg nga drejtesia italiane ai vuante prej dy muajsh masen e sigurise arrest shtepie ne Fier Por pas kontrollit rutine nga ana e oficereve te policise gjyqesore nje dite me pare ai r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.911Z

Vritet Kazanova Arben Tollia

Arben Tollia, një personazh i njohur për publikun, është vrarë mbrëmjen e sotme në Xhafzotaj të Durrësit. Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës 9-vjeçare të këtij fshati. Ai është qëlluar disa herë me armë zjarri nga persona ende të pa identifikuar. Burime policore thonë se ai ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.682Z

Berisha shkarkon Arben Sefgjinin

Qeveria ka marre diten e djeshme vendimin per te shkarkuar nga detyra, drejtorin e Pergjithshem te Tatimeve, Arben Sefgjini dhe per ta emeruar ne nje tjeter detyre me ulje, ne sektorin e tatimeve. Po dje qeveria me ane te nje vendimi qarkullues, miratoi emrin e Artur Papajanit si zevendesues te ish-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.532Z

Droga, vëllai shfajëson Arben Lazen

 Armand BajramiVëllai i presidentit të Elbasanit Arben Laze pranon në gjykatë shitjen e drogës dhe tenton të nxjerrë të “pa implikuar” nga kjo histori vëllanë e tij. Në seancën e djeshme për vlerësimin e masës së sigurisë ndaj katër personave të arrestuar nga oper

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.657Z

Ekstradohet Arben Frroku nga Greqia

Ka me shume se dy dite qe policia greke ne bashkepunim me interpolin kane organizuar ekstradimin e Arben Frrokut nga Greqia ne Shqiperi. Lajmin e konfirmon per Top Channel avokati mbrojtes i tij Efthimios Kafkopoulos qe ka sqaruar edhe disa detaje te kesj procedure. Sipas tij, Frroku eshte cuar nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.279Z

Arrestohet Arben Laze

 Presidenti i klubit të futbollit të qytetit të Elbasanit Arben Laze, u arrestua dje bashkë me vëllain e tij dhe dy persona të tjerë me akuzën e trafikut të drogës. Prangosja e kreut të futbollit elbasanas është bërë nga Policia e Shtetit pas një urdhërarresti të firmosur nga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama