Rezultate te kerkimit per termin: +Arber +Arapi

Meta: total 53 / total_found 53 / time 0.000 / keyword[0] arber / docs[0] 843 / hits[0] 1456 / keyword[1] arapi / docs[1] 3370 / hits[1] 5137 /
No Pic available
  • 2015-04-11

1011 leje legalizimi për Durrësin, ja lista e personave që përfitojnë

1011 banorë të Durrësit, kryesisht të zonës së ish-Kënetës kanë përfituar lejen e legalizimit për shtëpitë e tyre. Agjencia e Legalizimit, Urbanizimit dhe Integrimit të Zonave/Ndërtimeve Informale, dega Durrës njofton qytetarët që gjejnë emrin në listën e meposhtme të paraqiten

No Pic available
  • 2014-06-30

Shkarkimet nga puna, 400 të larguar marrin paratë pas gjyqit

TIRANE-Vetëm javës së shkuar, Ministria e Financave ka ekzekutuar mbi 400 vendimesh gjyqësore në favor të të larguarve nga puna, me një vlerë më shumë se 400 milionë lekë (më shumë se 4 milionë dollarë). “Gazeta Shqiptare” publikon emrat e 400 punonjësve të larguar nga

No Pic available
  • 2013-11-10

Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të ciklit të dytë, master shkencor dhe master profesional, me kohë të plotë,

No Pic available
  • 2011-12-19

Nata franceze sjell hitet e dashurise ne TV Klan

"Kenget e Shekullit", emocionet e shume brezave ne nje nate te vetme Superspektakli "Kenget e Shekullit" shenoi nje tjeter sukses te jashtezakonshem mbremjen e se shtunes ne Teatrin e Televizionit Klan. Kesaj here show muzikor ndali udhetimin tek perlat e muzikes franceze. Artistet me te suksesshem

No Pic available
  • 2011-11-11

Asambleja e re, zgjidhen të mënjanuarit pas 2005, ja më të votuarit

PS shpall listën fituese të Asamblesë. Ish-ministri Viktor Doda dhe Vjollca Ibro mbeten jashtë. Zgjidhen Angjeli, Sollaku, Ago, Duka, Dervishi, Zela, Hajdaraga, Ulqini, Mezan Malaj e Bukurosh Stafa Pas plot pesë ditësh nga votimi në Kongres, Partia Socialiste ka tashmë të plotë listën

No Pic available
  • 2011-11-11

Zgjedhjet, radha e kryesisë dhe sekretariatit

11/11/2011  Zyrtarizohen emrat e asamblesë së re, të rinj e të rikthyer në anëtarësi Partia Socialiste me ngritjen e Asamblesë së re Kombëtare do të kalojë në një fazë tjetër të zgjedhjeve brenda saj e konkretisht në zgjedhjen e kryesisë dhe sekretariatit. Pas shpalljes

No Pic available
  • 2011-11-10

PS shpall listën e anëtarëve të Asamblesë

Partia Socialiste ka shpallur sot listën e anëtarëve të Asamblesë kombëtare. Delegatët nga i gjithë vendi votuan në Kongresin e PS-së të shtunën duke zgjedhur 120 prej tyre, ku 80 do të jenë burra dhe 40 gra. PS përmbush k&e