Rezultate te kerkimit per termin: +Arbitri

Meta: total 1000 / total_found 2131 / time 0.001 / keyword[0] arbitri / docs[0] 2131 / hits[0] 2787 /
Ruçi i përgjigjet Metës: Mos e politizo, PS ska lidhje me dhunën
  • 2017-06-15

Ruçi i përgjigjet Metës: Mos e politizo, PS ska lidhje me dhunën

Pas akuzave të bëra nga radhët e LSI, lidhur me dhunimin e aktivisti të saj në Zharrës të Fierit, ka reaguar dhe PS. Ka qenë  kreu i grupit Parlamentar në Partinë Socialiste, Gramoz Ruçi, i cili ka deklaruar se selia rozë distancohet nga çdo akt dhune. Kreu i Grupit Parlamentar Sociali

No Pic available
  • 2017-06-14

Ruçi-Metës: Të mos politizohet ngjarja në Zharrës, ndodhi për një vijë uji

Kandidati për deputet në Qarkun e Fierit, Gramoz Ruçi thotë se incidenti i ndodhur sot në Sharrëz të Fierit ka ndodhur për një vijë. Duke iu përgjigjur akuzave të Presidentit të zgjedhur, Ilir Meta, Ruçi thotë se çështja nuk duhet të politizohet. Ruçi: Dëgjova qe ne socialistet p

No Pic available
  • 2017-06-07

Elseid Hysaj: Kundër Izraelit luajmë finalen e vitit

Elseid Hysaj ka bindjen se humbja ndaj Luksemburgut do të harrohet shumë shpejt, edhe pse situata nuk është ndër më të mirat pas një seri humbjesh. Ai beson se Shqipëria do të ndryshojë me një fitore ndaj Izraelit, ndërsa ka bindjen se De Biazi do të vazhdojë të drejtojë ekipin. Pë

Tragjike, Tirana bie nga kategoria për herë të parë në histori
  • 2017-05-28

Tragjike, Tirana bie nga kategoria për herë të parë në histori

Tashmë nuk është thjesht një makth që e ka shoqëruar për gati gjysmën e sezonit. Nga sot është një realitet shumë i hidhur, Tirana nuk është më në elitën e futbollit shqiptar. Skuadra më e titulluar në historinë e futbollit shqiptar, Tirana kurrë më parë nuk kishin provuar shi

Tirana bie nga kategoria për herë të parë në histori, shpëtojnë Vllaznia e Laçi
  • 2017-05-27

Tirana bie nga kategoria për herë të parë në histori, shpëtojnë Vllaznia e Laçi

Është mbyllur në një barazim pa gola supersfida Vllaznia-Tirana në stadiumin Loro Boriçi duke bërë që për herë të parë në histori, bardheblutë e kryeqytetit të bien nga kategoria për herë të parë në historinë e klubit. Pjesa e parë ishte e gjitha nën diktatin e Vllaznisë q

Takaj: Gjykim tendencioz, ska dënim nga UEFA për Skënderbeun
  • 2017-05-22

Takaj: Gjykim tendencioz, ska dënim nga UEFA për Skënderbeun

I qetë dhe i matur. 24 orë pas humbjes në Zeqir Ymeri, ku Skënderbeu humbi fronin përballë Kukësit, presidenti i korçarëve Ardjan Takaj uroi kampionët e rinj, por e vendosi theksin te gabimet e arbitrave, që sipas tij vendosën rezultatin. Ishte një ndeshje finale, ndeshja e vitit, ku je

Humbja me Kukësin, Daja: Arbitri, lojtari më i mirë në fushë
  • 2017-05-21

Humbja me Kukësin, Daja: Arbitri, lojtari më i mirë në fushë

Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja foli për mikrofonin e Supersport, pas humbjes me Kukësin, në  Zeqir Ymeri. Ja çfarë tha Daja: Jam menduar mirë për të dalë në konferencë, kam dalë për të respektuar të gjithë, veçanërisht të gjithë ju. Kam dal këtu për të respektuar investim