Rezultate te kerkimit per termin: +Ardhja

Total: 6136
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.965Z

Konkursi per cmimin Ardhja

Në ambientet e “Tirana Ekspres” janë ekspozuar punimet e 5 artistëve konkurent për çmimin  “Ardhja”.  Në garë për çmimin e parë janë  Alketa Ramaj, Endri Dani, Klodian Deda, Matilda Odobashi dhe Ivi Top

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.262Z

FOTOT/ Ardhja e John Kerryt, shkretohet Tirana

Ardhja e Sekretarit të Shtetit amerikan Xhon Kerri ka bërë që një sërë rrugësh në Tiranë të bllokohen totalisht. Qendra e Tiranës dhe rrugët që lidhen me të janë totalisht të bllokuara dhe me grupe policësh që vëzhgojnë vazhdimisht zonën. Siç mund të shihni edhe në fotot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.021Z

Ardhja e emigrantëve rrit rrezikun e aksidenteve

Ardhja e sezonit turistik rrit më tej rrezikshmërinë e aksidenteve të cilat ndodhin si pasojë e kulturave të ndryshme rrugore me të cilën emigrantët ndeshen. Kështu shprehet një nga ekspertët rrugor Mitat Tole, i cili thotë se ardhja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.408Z

Biberaj: Ardhja e delegacionit të KE tregon rëndimin e krizës

Autori i Lajmit: Redaksia Ish-kryetari i delegacionit shqiptar në Këshillin e Evropës, Aleksandër Biberaj ka theksuar se ardhja e delegacionit më të lartë të delegacionit të KE-së në Shqipëri tregon se kriza politike në vend është e rëndë. Biberaj ka theksuar se ardhja e delegaci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.877Z

Fatos Klosi: Ardhja e muxhahedinëve, një shërbim ndaj SHBA-ve

Ardhja e muxhahedinëve në Shqipëri është një shërbim i vogël që ne i bëjmë Shteteve të Bashkuara të Amerikës kundrejt mbështetjes së saj të madhe. Kështu e konsideron ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi, në një koment për gazetën Shekulli, ardhjen edhe t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.483Z

Topalli kundër ambasadorit Lu: Ardhja në grupin e PD shkel sovranitetin

Pas miratimit në parim të draftit për reformën në drejtësi, në grupin parlamentar të PD ka pasur debate mes deputetëve. Burime brenda PD bëjnë të ditur për Ora News se ish-kryeparlamentarja Topalli është kundër ardhjes së ambasadorit LU në grupin parlamentar të PD. Rast unik që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.812Z

Basha: Ardhja e Vasilit do përmirësojë cilësinë e jetës, ajrit e deri te gjelbërimi

Share Lulzim Basha ka prezantuar gjatë ditës së sotme si nënkryetar të Bashkisë së Tiranës, Petrit Vasilin. Basha ka theksuar se me ardhjen e Vasilit, ky institucion merr një potencial të jashtëzakonshëm, duke pohuar se ai do të ndikojë në përmirësimin e jetës së qytetarëve, c

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama