Rezultate te kerkimit per termin: +Ardhm

Total: 2482
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.732Z

PF: Ardhmëria e vendit varet kryesisht nga Lopët

Zhvillimi i mëtutjeshëm i blegtorisë dhe rëndësia e këtij sektorit për zhvillimin ekonomik të Republikës së Kosovës ishte tema në të cilën u fokusua vizita e Partisë së Fortë në Suharekë. Në ekspozit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.320Z

Aleanca e Haradinajt e ka humbur ardhmërinë

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, e ka humbur ardhmërinë në Klinë. Dikur partia e Ramush Haradinajt në Klinë ishte pretendente serioze për të marrë pushtetin lokal në këtë komunë. Në zgjedhjet e vitit 2009, n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.502Z

Reagon Rexhep Qosja: Ky pushtet s'ka ardhmëri

Akademiku Rexhep Qosja ka reaguar pas arrestimeve që ka bërë policia e Kosovës në 28 Nëntor, ai tha se “mënyrat e dhunës dhe terrorit të Sllobës nuk kanë vdekur: ato, ja, po përsëriten në Kosovë! Po i përsëris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.230Z

Jakup Krasniqi: Policia e Kosovës nuk duhet ta helmojë të ardhmën e Republikës!

Kryetari i Këshillit të NISMA’s, Jakup Krasniqi, duke protestën kundër Aleksandër Jabllanviqit dhe Trepçës, ka thënë se policia e Kosovës, nuk duhet të helmojë të ardhmën e Republikës. “Fosilet e komunizmit n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.458Z

Rama: Nuk e rrezikoj ardhmërinë e Shqipërisë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, i është rikthyer temës së shkatërrimit të armëve kimike të Sirisë, një çështje kjo që është bërë tepër e ndjeshme, ka nxitur reagime, protesta dhe frikë n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.842Z

Rrustem Berisha: Nuk e ndërroj partinë

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës nëpërmjet një komunikate për media ka bërë të ditur se deputeti i saj Rrustem Berisha nuk do ta lë AAK-në. Lexojeni të plotë njoftimi e AAK-së:AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.018Z

Muhamet Kelmendi rikthehet në AAK

Sot Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës iu ribashkua Prof. Dr. Muhamet Kelmendi. Prof. Dr. Muhamet Kelmendi do të jetë pjesë e strukturave politikëbërëse e vendimmarrëse në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama