Rezultate te kerkimit per termin: +Ardi +Veliut

Meta: total 23 / total_found 23 / time 0.000 / keyword[0] ardi / docs[0] 826 / hits[0] 1309 / keyword[1] veliut / docs[1] 275 / hits[1] 335 /
Telenovela Babale/ Përgjimi i ri: Andon Marko ndihmon Alizotin, emërohet Kryepolic i Fierit (VIDEO)
  • 2019-04-03

Telenovela Babale/ Përgjimi i ri: Andon Marko ndihmon Alizotin, emërohet Kryepolic i Fierit (VIDEO)

Telenovela Babale ka hyrë në seritë e saj kulminante, pasi ish-deputeti Ervin Salianji nuk po ndalet me publikimin e përgjimeve të reja, ku sipas tij personazhi i fabrikuar nga PS, Fredi Alizoti është kapur në përgjime me drejtues të lartë të Policisë së Shtetit. Pasi publikoi bisedën

Qyteti nën darën e krimit, premtimi i Lleshaj: Siguri për Shkodrën! (VIDEO)
  • 2019-04-03

Qyteti nën darën e krimit, premtimi i Lleshaj: Siguri për Shkodrën! (VIDEO)

Vizita e tretë e ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj në Shkodrën, e vendosur nën pushtetin e krimit, është mbyllur pas rreth një ore diskutime në zyrën e prefektit të ri Valdrin Pjetri. Në dalje, Lleshaj foli për mediat duke theksuar se është angazhuar së bashku me Drejtorin e Po

Vrasja në Shkodër, premtimi i Ardi Veliut: Ngjarja do zbardhet!
  • 2019-04-02

Vrasja në Shkodër, premtimi i Ardi Veliut: Ngjarja do zbardhet!

Drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu i ftuar në emisionin A Show në News 24  u shpreh i bindur se ngjarja e rëndë në Shkodër, ku mbetën të vrarë dy vëllezër do të zbardhet në kohë rekord. Ai tha se qyteti i Shkodrës vijon të jetë një qark problematik, ndërsa solli të d

Voltana Ademi flet për përplasjen me Ardi Veliun: Ia thashë të gjitha në sy
  • 2019-04-02

Voltana Ademi flet për përplasjen me Ardi Veliun: Ia thashë të gjitha në sy

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, deklaroi në Open se ka pasur një diskutim me ministrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj për çështjet e rendit publik në Shkodër. Ademi tha se është përpjekur që të nënvizonte situatën e vështirë dhe shtoi se është irrituar nga një fjalë e

Voltana Ademi dush të ftohtë Ardi Veliut: Shkodrën se bëjnë 3 policë! (VIDEO)
  • 2019-04-01

Voltana Ademi dush të ftohtë Ardi Veliut: Shkodrën se bëjnë 3 policë! (VIDEO)

Prezantimi i Valdrin Pjetrit si prefekti i ri i Shkodrës ka degjeneruar në një përplasje midis kryebashkiakes Voltana Ademi dhe Drejtorit të Policisë Ardi Veliu. Ademi e revoltuar i ka kërkuar llogari Shefit të Policisë për goditjet e munguara ndaj bandave të krimit të organizuar në qyt

Spahiu: Kryepolici Ardi Veliu përdor gaz serb kundër protestuesve
  • 2019-03-01

Spahiu: Kryepolici Ardi Veliu përdor gaz serb kundër protestuesve

Ditën e sotme, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, u ka dërguar letër bizneseve në rrugën para Parlamentit, ku u kërkon falje për gazin lotsjellës të hedhur gjatë protestës. Mirëpo, kjo ndjesë e kryepolicit, është cilësuar si farsë nga deputeti i LSI-së,

Emri i policit që merrte 15 mijë euro në muaj për të mbrojtur Balilin
  • 2019-01-17

Emri i policit që merrte 15 mijë euro në muaj për të mbrojtur Balilin

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një mesazh nga një qytetari, i cili i shkruan se Klement Balili, është mbrojtur nga shefi i Krimeve të Sarandës, Gentian Selami. Madje ai thotë se mbrojtja i kushtonte 15 mije euro në muaj dhe paratë i merrte Selami tek restoranti i Balilit në But

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama