Rezultate te kerkimit per termin: +Ardian +Klosi

Total: 781
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.044Z

Vetëvritet Ardian Klosi

Share Mbrëmjen e së enjtes është gjendur i vetëvarur në banesën e tij në Tiranë publicisti i njohur, Ardian Klosi, raporton Top Channel.  Mësohet se Ardian Klosi, baba i dy vajzave, ka kryer vetëvarjen me litar rreth orës 22.00 dhe rreth dy orë më pas u gjet i vdekur. I ndjeri ka l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.040Z

Vetevritet Ardian Klosi

Në orët e para të së premtes është gjendur i vetëvarur në banesën e tij në Tiranë publicisti i njohur, Ardian Klosi. Ende nuk dihen shkaqet e vetëvarjes së publicistit Ardian Klosi, ndërkohë që bëhet e ditu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.051Z

Shuhet Ardian Klosi

Publicisti, përkthyesi dhe mendimtari i njohur, Ardian Klosi, u gjet i vetvarur në orët e vona të së enjtes në banesën e tij në Tiranë. 55-vjeçari alarmoi të afërmit duke mos u përgjigjur për disa orë me radh&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.041Z

Vetëvritet publicisti Ardian Klosi

Publicisti i njohur Ardian Klosi i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në banesën e tij. Klosi u gjet i vdekur, i thanë agjencisë noa.al, burime në vendin e ngjarjes ku momentalisht janë mbledhur forca të shumta policore.Mësohet se Ardian Klosi ka lënë një letër si mesazh për bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.088Z

Lamtumire Ardian Klosi

Përpara se të përcillej për në banesën e fundit, për nder të njeriut të letrave, publicistit të ndjerë Ardian Klosi, i cili u vetëvra mbrëmjen e se enjtes në banesën e tij, është mbajtur një ceremoni homazhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.265Z

Ardian Klosi tenton sërish vetëvrasjen

Ardian Klosi TIRANE – Publicisti i njohur Ardian Klosi tentoi dje sërish vetëvrasjen, duke prerë damarët e të dy krahëve dhe më pas duke goditur vetën me thikë në bark. Ngjarja ndodhi dje rreth orës 15:00 në banesën e 54-vjeçarit, që ndodhet në Sauk, pranë Liqenit të Thatë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.079Z

Ardian Klosi nuk ta fal!

Share Nga Bledi Mane- Public Enemy   facebook.com/bledi.mane   1./E mbajti fjalën Iu shfaq për herë të tretë. Kishte kohë që i vinte vërdallë dhe e joshte. Kësaj here i trokiti natën pas xhamit të dritares. Ndërsa ky shkruante përkthimin e radhës, befas ngriti kokën të s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama