Rezultate te kerkimit per termin: +Ardian +Klosin

Total: 145
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.099Z

Për Ardian Klosin, gjermanin nga Shqipëria

Në Podiumin e COD, në kujtim të Ardian Klosit, një mbrëmje kushtuar promovimit të librit "Për Ardian Klosin, gjermanin nga Shqipëria", një libër i sapobotuar nga shtëpia botuese "Fjala publishing", përgatitur nga Oliver Jens Schmitt, si dhe shpalljes së çmimit "Ardian Klosi", për lib

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.322Z

Një mbrëmje homazh për Ardian Klosin

Një libër dhe një çmim, si homazh për publicistin dhe përkthyesin Ardian Klosi. Nesër në mbrëmje, në COD (Qendra për Hapje e Dialog në Kryeministri), do të promovohet libri "Për Ardian Klosin, gjermanin nga Shqipëria", një botim i shtëpisë botuese "Fjala publishing", përgatitur n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.442Z

Një libër për Ardian Klosin, Rama: Nuk na tha lamtumirë, por ik pirdhuni

Publicisti Ardian Klosi është përkujtuar sot në sallën COD në Kryeministri përmes promovimit të librit të autorit Oliver Schmit, me titull Për Ardian Klosin, gjermanin nga Shqipëria. Në promovimin e librit për publicistin Klosi, ka mbajtur një fjalim edhe kryeministri Edi Rama, i cili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.466Z

Një puthje në ballë vajzës dhe një rrëfim i Ramës për Ardian Klosin

Me rastin e prezantimit në COD-in e kryeministrisë së librit "ARDIAN KLOSI, gjermani nga Shqipëria", në edicionin e tretë të çmimit "Ardian Klosi", që i'u dha këtë vit Veton Surroit për librin "Ambasadori i Melkizedekut", kryeministri Edi Rama mbajti një fjalim, ku ai rrëfeu me emocio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.355Z

Berisha: Rama e kishte braktisur Ardian Klosin

Ardian Klosi Kryeministri akuzon Ramën për skenar manipulimi. Titulli i editorialit duhej të ishte Papafingoja e klithmës së braktisur Kryeministri Berisha e mbylli mbledhjen e djeshme të Grupit Parlamentar të PD-së duke hapur një debat të ri: sjelljen e miqve të ngushtë të Ardian Klos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.079Z

Homazhe per Ardian Klosin

Biblioteka Kombëtare do të hapë dyert të shtunën për mbajtjen e homazheve në nderim të publicistit të njohur Ardian Klosi, i cili u nda nga jeta mbrëmjen e 26 prillit. Trupi i pajetë i tij do të vendoset në hollin e Bibli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.088Z

I jepet lamtumira e fundit Ardian Klosit

Pas përfundimit të homazheve në Bibliotekën Kombëtare, trupi i pajetë i Klosit u dërgua në varrezat e Sharrës, ku do të prehet përjetësisht.(12:30) Nisin homazhet për Ardian KlosinTiranë – Rreth orësh 12:00 të ditës së sotme kanë nisur homazhet për Ardian Klosin, i cili u vetë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama