Rezultate te kerkimit per termin: +Ardian +Nezha

Meta: total 274 / total_found 274 / time 0.000 / keyword[0] ardian / docs[0] 14982 / hits[0] 23563 / keyword[1] nezha / docs[1] 580 / hits[1] 875 /
KLP riformaton Prokuroritë në Lushnje e Fier me drejtues të rinj (EMRAT)
  • 2019-04-01

KLP riformaton Prokuroritë në Lushnje e Fier me drejtues të rinj (EMRAT)

Në mbledhjen e zhvilluar paraditen e kësaj të hëne, Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka caktuar përkohësisht në pozicionin e drejtuesit të Prokurorisë së Shkallës së Parë të Lushnjës, prokurorin Arben Dyla, ndërsa në atë të Fierit, prokuroren Violeta Shkurta, që të dy me nga 7

Dorëhiqet prokurori që kërkoi burgim të përjetshëm për Dritan Dajtin
  • 2019-03-29

Dorëhiqet prokurori që kërkoi burgim të përjetshëm për Dritan Dajtin

Është dorëhequr nga detyra prokurori Ardian Nezha, i njohur ndryshe si prokurori që kërkoi dënimin me burgim të përjetshëm të Dritan Dajtit. Në argumentin e tij për lënien e detyrës, shprehet ndjenja e mosvlerësimit nga ana e Kryeprokurores Arta Marku. Ndihem i pavlerësuar, brenda n

Lëvizjet në Prokurori, Arta Marku largon njerëzit e Llallës
  • 2018-01-09

Lëvizjet në Prokurori, Arta Marku largon njerëzit e Llallës

Largimet: Dritan Gina largohet nga drejtimi i prokurorisë Elbasan Pali Decolli largohet nga drejtimi i prokurorisë Fier Artur Ismaiukaj largohet nga drejtimi i prokurorisë Kukës Agron Gjana largohet nga drejtimi i prokurorisë Durres Marrin drejtimin: Ardian Nezha caktohet për drejtimin e pro

LETRA/ Përplasjet me Adriatik Llallën, zbardhet letra e drejtuar Nishanit nga ana e Shkëlqim Hajdarit
  • 2016-07-23

LETRA/ Përplasjet me Adriatik Llallën, zbardhet letra e drejtuar Nishanit nga ana e Shkëlqim Hajdarit

Gazeta TemA ka zbardhur letrën e prokurorit Shkëlqim Hajdari, drejtuar presidentit Bujar Nishani pas përplasjeve me kryeprokurorin Adriatik Llalla. Hajdari i bën me dije Nishanit se ka vendosur të dorëhiqet si prokuror, pikërisht për shkak të hakmarrjes primitive të Llallës ndaj tij. N

SKANDALI/ Prokurori i 21 Janarit Shkëlqim Hajdari, dje u zbua dhe nga prokuroria
  • 2016-04-26

SKANDALI/ Prokurori i 21 Janarit Shkëlqim Hajdari, dje u zbua dhe nga prokuroria

TemA   Prokurori Shkëlqim Hajdari, i cili ka bërë rekursin në Gjykatën e Lartë për dosjen e 21 Janarit, ka marrë dje dy lajme negative në harkun e dhjetë minutave. Në orën 15:00, Gjykata e Lartë vendosi të hedhë poshtë rekursin e tij për dosjen e 21 Janarit, ndërsa në orë

Legalizimi, lista me 589 emrat e zonës së ish-Kënetës që kanë gati faturat
  • 2015-03-26

Legalizimi, lista me 589 emrat e zonës së ish-Kënetës që kanë gati faturat

Zyra e ALUIZNI-t për Qarkun e Durrësit njofton qytetarët e poshtëshënuar që i përkasin zonës së ish- Kënetës në Durrës, se duhet të paraqiten pranë zyrave të ALUIZNI-t në qytetin e Durrësit për të tërhequr faturat e parcelës ndërtimore dhe për të lidhur kontratat e fitimit

Legalizimet, lista me 1050 emra për Durrësin
  • 2015-02-16

Legalizimet, lista me 1050 emra për Durrësin

Zyra e ALUIZNI-t për qarkun e Durrësit ka shpërndarë të shtunën 1001 leje legalizimi për banorët e kësaj zone, ndërsa po bëhen gati më shumë se 1000 leje të tjera që pritet të shpërndahen pas disa ditësh. Ndërkohë, 1050 emra që përfitojnë leje legalizimi u bënë publike dje