Rezultate te kerkimit per termin: +Ardit +Beqiri

Total: 179
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.856Z

Ardit Beqiri largohet nga Vllaznia

(ALBANIA SPORT) – Mbrojtësi Ardit Beqiri nuk është më pjesë e Vllaznisë. Ish-lojtari 30-vjeçar i Tiranës (10 ndeshje këtë sezon) nuk udhëtoi me grupin e drejtuar nga Edi Martini në grumbullimin e Malit të Zi. Beqiri pritet të nënshkruajë me Partizanin e Kategorisë së Parë. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.622Z

Ardit Beqiri mbetet me skuadrën e Elbasanit

Elbasan - Mbrojtësi Ardit Beqiri do të vazhdojë të jetë pjesë e skuadrës së Elbasanit deri përfundim të këtij sezoni. Gjithçka është zgjidhur dje, ku drejtuesit e klubit elbasanas kanë rënë dakort me futbollistin që ai të jetë pjesë e ekipit deri në fund të sezonit. Beqiri u p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.845Z

Dinamo, afrohen Ishka, Kapaj dhe Ardit Beqiri

Nga ANDI TANKU Kur duhen edhe 2 ditë nga mbyllja e kësaj merkatoje, blutë kanë arritur të afrojnë në skuadër tre lojtarë me përvojë, duke përforcuar ndjeshëm skuadrën e drejtuar nga trajneri Zhupa  Dinamo dje ka bërë goditjet e radhës në këtë merkato. Në skuadër janë afruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.258Z

Beqiri i kërkon Xhanit paratë në FSHF

Autori i Lajmit: red.Problemet në këtë fillim sezoni duket se nuk kanë të mbaruar për Partizanin. Komisioni i Apelit pranë Federatës Shqiptare të Futbollit, i ka dhënë të drejtë futbollistit Blendi Shkëmbi dhe ankimime të tjera priten në drejtim të klubit. Pas këtij lajmi edhe ish-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.692Z

Përfundon seriali Beqiri me klubin qipriot Ael Limasol

Përfundon seriali Ardit Beqiri me ekipin qipriot Ael Limaosl. Futbollisti shqiptar nuk arriti dot të mbërrinte në Qipro, ashtu si deh ishte programuar për në orën 19.00. Lajmi bëhet i ditur ngafaqja zyrtare e klubit qipriot http://www.ael-limassol.net/ael.net/, e cila bën të ditur edhe fak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.691Z

Beqiri sot nënshkruan me Ael Limasol

Mbrojtësi i njohur i Partizanit dhe i kombëtares shqiptare, 27-vjecari Ardit Beqiri, pritet të nënshkruajë sot me ekipin qipriot Ael Limasol. Sipas sajtit zyrtar të klubit qipriot, Beqiri do të mbërrijë në orën 19:30, dhe pas kontrollit mjekësor do të nëshkruajë kontratën që do ta l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.416Z

Beqiri dhe Xhepaxhia, mungesat per Besen

Mbrojtesi i Vllaznise, Ardit Beqiri nuk do te luaje ne ndeshjen e sotme ndaj Dinamos. Ish-futbollisti i Partizanit, i Tiranes, dhe i Elbasanit eshte demtuar ne nje sfide me pare, me Vllaznine. Xhepaxhia eshte i skualifikuar, pas daljes me karton te kuq ne ndeshjen e fundit me Kastriotin. Me kete dy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama