Rezultate te kerkimit per termin: +Ardit +Gjebrea

Meta: total 528 / total_found 528 / time 0.000 / keyword[0] ardit / docs[0] 3017 / hits[0] 4509 / keyword[1] gjebrea / docs[1] 947 / hits[1] 1764 /
Pylli Orbital, Bashkia mbjell 100 pemë pranë liqenit të Farkës
  • 2018-02-18

Pylli Orbital, Bashkia mbjell 100 pemë pranë liqenit të Farkës

Aksionit të fundit të Bashkisë së Tiranës për mbjelljen e 100 pemëve të reja pranë liqenit të Farkës, si pjesë e projektit të Pyllit Orbital, iu bashkuan edhe punonjës të Autoritetit të Medieve Audiovizive dhe kantautori e prezantuesi Ardit Gjebrea. Parku i liqenit të Farkës po shn

VIDEO: Leo i vogël i paralizuar, Rama i veshur si Babagjysh i bën surprizë
  • 2018-01-05

VIDEO: Leo i vogël i paralizuar, Rama i veshur si Babagjysh i bën surprizë

Në emisionin e Ardit Gjebreas, Ka një mesazh për Ty në Tv Klan, historia e Leos së vogël të paralizuar ka prekur kryeministrin Edi Rama, i cili e ka ndjekur live gjithë rrëfimin e nenës së tij. Teksa ka hyrë në studio me karrocë me rrota, Leo ka thënë se ëndrra e tij me e madhe ësh

Historia e tenorit shqiptar në Greqi: Kush më ndihmoi për të ndjekur ëndrrën
  • 2017-12-25

Historia e tenorit shqiptar në Greqi: Kush më ndihmoi për të ndjekur ëndrrën

  Zonja Leni ka ardhur në E Diela Shqiptare në rubrikën Ka një mesazh për ty për ti dhënë një mesazh djalit të saj të madh. Leni është nga Lushnja dhe ka tre fëmijë të cilët jetojnë në Greqi, ku edhe punojnë. Para një viti, Lenit i ka vdekur i shoqi dhe tani jeton vetëm.

No Pic available
  • 2017-12-18

Ardit Gjebrea zbulon vuajtjen më të madhe në jetën e tij

Në rubrikën Ka një mesazh për ty që moderohet nga Ardit Gjebrea, ku personazh i ftuar ishte një vajzë adoleshente që vuante nga mbipesha, moderatori tregoi një nga vuajtjet e tij. Teksa dëgjonte Gentanën, e cila tregoi se vuante nga mendimi i njerëzve për shkak të pamjes s

Arjola Shehu dhe Ardit Gjebrea janë kushërinj
  • 2017-12-14

Arjola Shehu dhe Ardit Gjebrea janë kushërinj

Kur Ardit Gjebrea prezantoi bashkëprezantueset e tij të Këngës Magjike, në rubrikën Ka një mesazh për ty, në E diela shqiptare, për dy moderatoret e reja të Tv Klan, Arjola Shehu dhe Nevina Shtylla u sajua një lojë. Dy nënat e tyre ishin të ftuara për tu vendosur kushteve vaj

Kënga Magjike/ Rovena Stefës nuk i del inati, zbulon këngëtarët që e votuan me 0 pikë
  • 2017-12-11

Kënga Magjike/ Rovena Stefës nuk i del inati, zbulon këngëtarët që e votuan me 0 pikë

TIRANE Para votimit në natën finale të Këngës Magjike, gjatë dhe në fund të tij, producenti Ardit Gjebrea paralajmëroi të gjithë të ishin të kujdesshëm sidomos ndaj ngjyrës blu, që tregonte se këngëtarët votoheshin me zero pikë. Nga sa u kuptua, u praktikua nga shumë kë

Çfarë e bëri Valbona Selimllarin të përlotet në DWM?
  • 2017-12-05

Çfarë e bëri Valbona Selimllarin të përlotet në DWM?

Jon, kënga e famshme e Ardit Gjebreas, vështirë të mos emocionojë këdo që e dëgjon, i madh a i vogël. Plot 26 vjet nga Festivali i vitit 1991, Jon, sa herë dëgjohet, kujton realitetin e dhimbshëm që shkaktoi eksodi. Nuk ishte vetëm balada e dhimbshme e jetës së Gjebreas, por