Rezultate te kerkimit per termin: +Ardit +Gjebres

Total: 12
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.838Z

Aurela i hyp përmbi Ardit Gjebresë (Foto)

Kantuatori dhe prezantuesi i njohur shqiptar Ardit Gjebrea, ka postuar një foto të bërë nga provat e "E diell". Gjebrea shihet me Aurela Gaqen, e cila e ka shtrirë dhe i ka hypur përmbi Gjebresë. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; Aurela

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.754Z

Ardit Gjebrea probleme me shëndetin

Ardit Gjebrea të dielën e kaluar u detyrua ta mbyllte jo si zakonisht të dielën e tij për arsye shëndetsore. Luhatja e tensionit dhe ngarkesa e tepërt në punë bënë që ai të mos ndihej mirë fizikisht. Menjëherë ka udh&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.484Z

Eneda Tarifa, fanse e Ardit Gjebresë

Ndërsa Ardit Gjebrea është një fans i madh i këngëtares Dafina Zeqiri, zinxhiri i famës vijon të përcillet tek Eneda Tarifa, e cila ka bërë një foto me Gjebrenë. "E si te mos ta bej një foto me @arditgjebrea sa herë q&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.709Z

Ardit Gjebrea sjell “Gymysh-in” në Tiranë

TIRANË- Qarkullon ende në formën e një thashethemi korridoreve të televizionit “Klan”, plani i Ardit Gjebresë për të ftuar në natën finale të “Këngës Magjike”, aktoren e famshme turke, Songül Öden, e c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.357Z

Kenga Magjike edicioni i 13-te

Edicioni i 13-të i natës së parë të festivalit “Kënga Magjike” ngjiti në skenë 24 këngë nën interpretimin e zërave të njohur të muzikës së lehtë shqiptare. Si çdo vit nën drejtimin e Ardit G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.815Z

Me kë po rrinë Geti në Tiranë? (Foto)

Getoar Selimi, reperi që e quan veten më i madhi n'vend, këto kohë po rri më shumë në Tiranë. Geti, ka krijuar miq atje dhe siç flitet edhe dashurinë e re e ka pikërisht në Tiranë.AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.614Z

Eurovizion në natën finale. Shqipëria, favorite për fitore

25 artist nga mbar Europa do t ngjiten mbrmjen e sotme n skenn e stadiumit "Telenor Arena" n Oslo t Norvegjis, aty ku do t zhvillohet nata finale e Festivalit Europian t Kngs. Konkurrimi do t hapet nga Azerbaxhani. Juliana Pasha me “It’s all about you” me muzik t Ardit G

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama