Rezultate te kerkimit per termin: +Arditi

Total: 395
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.199Z

Juliana xheloze, Arditi e sqaron me puthje

 Juliana dhe Arditi rrinë shtrirë pranë njëri-tjetrit, duke shkëmbyer puthjes mes tyre. Jona luan me Visarin dhe Meridiani në dhomën poshtë dhe kur Arditi i dëgjon zërin, fillon ta pyesë për të. Ai i thotë Julianës se p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.478Z

Arditi dhe Juliana “fshihen” nga banorët

 Arditi dhe Juliana bisedojnë në dhomën e ndenjies. Juliana i kujton atij, lojën që kanë bërë djemve të veshur si femra. Ajo thotë se Arditi dukej shumë i shëmtuar ashtu dhe ajo mezi e shikonte. Arditi qesh dhe pranon se ajo ishte vet&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.518Z

BB7 Arditi protagonisti i javes

Në qendër të vëmendjes këtë javë ka qenë Arditi dhe sjellja e tij me Xhulin dhe Jonën. Momente afrimiteti ka patur mes tij dhe Xhulit. Xhuli dyshon për një raport të mundshëm me Jonën, por i thotë edhe se ësht&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.167Z

Arditi e qetëson duke e puthur ...

 Arditi, Juliana, Katerina dhe Lori bisedojnë, në dhomën e gjumit të katit të dytë. Arditit i dhemb shpina, prandaj i kërkon Katerinës t’i bëjë masazh. Julianës nuk i pëlqen fakti pse ai ia kërkon Katerinës dhe jo asaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.835Z

Arditi – Julianës: “ Ti je femra ideale”!

 Juliana fle gjumë në krahët e Arditit mbasdite dhe zgjohet nga një ëndërr. Arditi e pyet se çfarë ëndrre pa por Juliana thotë që do ia tregojë nëse janë bashkë pas një viti. Juliana e pyet se cila është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.632Z

“Big Brother’, Valeri: Ke qenë striptist, Arditi: Ti je pederast

TIRANE - Një natë përpara finales së “Big Brother”, debatet brenda shtëpisë janë bërë akoma më të ashpra. Valeri dhe Arditi janë përplasur sërish, duke bërë aludime e akuza ndaj njëri tjetrit. Ka qenë Valeri, ai që i ka hedhur ‘benzinë zjarrit’, duke i th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.837Z

“Juliana ka ndjenja të sinqerta, por dyshoj tek Arditi”

Jona dhe Visari bisedojnë gjatë mes tyre, duke folur për Kosovën dhe turizmin. Më pas biseda zhvendoset tek çifti Ardit-Juliana, pasi Visari dyshon nëse lidhja e tyre është bërë për lojë. Valeri i bashkohet bisedës. Jona shpreh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama