Rezultate te kerkimit per termin: +Arena

Total: 5291
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.477Z

FOTOLAJM: Lazarat Arena

Në fshatin Lazarat, vetëm fusha e futbollit nuk ishte mbjellë me kanabis. Të gjitha zonat e tjera, përfshirë edhe malin me gurë, është përshtatur për mbjellje. Në internet qarkullojnë foto që qytetarë të ndryshëm kanë bërë në fushën e futbollit, që nuk është e mirëmbajtur K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:34.327Z

Arena: Beckham ka bindur kritiket

David Beckham, i fishkellyer me kthimin e tij ne SHBA, u ka mbullur gojen kritikeve. Ky eshte mendimi i trajnerit te LA Galaxy, Bruce Arena. “Daivid nuk eshte trajtuar ndryshe nga te tjeret dhe eshte pranuar per impenjimin e treguar ne fushe”, eshte shprehur Arena duke theks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.718Z

Arena Kombëtare, kandidate për Superkupën e Europës

Arena Kombëtare është edhe zyrtarisht kandidate për të organizuar finalen e Superkupës së Europës. Impianti modern që po ndërtohet në Tiranë është mes 10 stadiumeve në garë për zhvillimin e ndeshjes së vitit 2019. Ashtu siç u konfirmua prej prezantimit të projektit nga kryeminist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.188Z

Ja si duket Arena Kombëtare nga lart!

Arena Kombëtare një investim gjigant i Federatës Shqipatare të Futbollit në bashkëpunim me qeverinë, FIFA-n dhe UEFA-n, mund të mos përfundojë brenda muajit mars, kur nisin dhe eliminatoret e Europianit, megjithatë punimet janë në një fazë të avancuar, aq sa ky impiant modern ka marr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.908Z

Rama: Kopenhageni?, Amsterdami?Stokholmi? JO, Elbasan Arena!

Stadiumi "Elbasan Arena" është gati. Këtë e ka konfirmuar sot edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përmes një postimi në rrjetin social, Twitter.Rama ka publikuar foton e stadiumit "Elbasan Arena" të cilin e krahason me stadiume të famshme në Evropë.“Sheshi përpara Shtëpisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.899Z

Superkupa e Europës, nuk përzgjidhet Arena Kombëtare

Fituesja e Europa League dhe ajo e Champions League për sezonin 2018-2019, nuk do të përplasen në Arenën Kombëtare. Stadiumi kombëtar shqiptar në ndërtim e sipër ka humbur përballë rivalëve në përzgjedhjen e bërë nga Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s. Finalja e Superkupës së Europës p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.211Z

SHBA/ Largohet Arena, pritet Klinsmani

Pas tetë vitesh në drejtimin e përfaqësueses amerikane të futbollit, teknikut Bruce Arena, nuk i është rinovuar kontrata, edhe pse ai konsiderohet si një nga trajnerët më të suksseshëm në futbollin e Shteteve të Bashkuara. Arena, që pari një bilanc të admirueshëm me 71 fitore gjat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama