Rezultate te kerkimit per termin: +Argits

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] argits / docs[0] 3 / hits[0] 3 /
No Pic available
  • 2010-08-13

PS: Kryeministri po hesht për rastin e Albana Vokshit

Opozita Deputeti Eltar Deda prsrit akuzat ndaj deputetes s PD-s “Stafeta” e akuzave pr korrupsion ndaj qeveris sht marr dje nga deputeti socialist i Vlors, Eltar Deda. Duke folur n nj konferenc pr shtyp, ai ka renditur edhe njher faktet e publikuar nga selia roz lidhur me aferat korrupt

No Pic available
  • 2010-08-12

PS, Deda: Prifti dhe Vokshi të korruptuar

Partia socialiste akuzoi kryeministrin per perfshirje ne afera korruptive . Eltar Deda tha se kete e deshmon heshtja e Berishes per skandalet e denoncuara ndaj perfaqesusve te maxhorances. "Ministri i Ekonomis dhe Energjetiks Dritan Prifti vetm n tre muajt e para t tij n qeverin Berish

No Pic available
  • 2010-08-11

Berisha, i dashuruar me rivierën shqiptare

Pushimet, Berisha në Dhërmi deri të premten Pr t u b e domosdoshme q t krkonte detin... Pavarsisht se bota sht aq e madhe, me plot bukuri mahnitse, Kryeministri shqiptar, Sali Berisha, njeh m mir vendin e tij, Shqiprin, mrekullit e saj natyrore, ndaj ka vendosur edhe sivjet t p