Rezultate te kerkimit per termin: +Argjentin

Total: 1780
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.415Z

Formacionet zyrtare: Argjentinë - Gjermani

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes finale të kupës së Botës që fillon nga ora 21:00 ndërmjet Argjentinës dhe Gjermanisë. Gjermani: Neuer; Lahm, Hummels, Boateng, Höwedes; Schweinsteiger, Khedira; Müller, Kroos, Özil; Klose.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.982Z

Argjentinë - Holandë, Messi - Robben

Dueli Argjentinë – Holandë i cili fillon pas pak do të na njoftoj me finalistin e dytë të kampionatit botërorë “Brazili 2014. Cila nga këto skuadra që arrin të fitojë, në finale i pret Gjermania, kombëtare kjo që elimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.097Z

Messi surprizon Argjentinën dhe fansat

Sulmuesi argjentinas i Barcelonës, Lionel Messi ka ritheksuar dëshirën e tij të luajë në vendlindje para se të varë këpucët në gozhdë. Fituesi i “Topit të Artë” ka ritheksuar dëshirën e tij që ta pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.716Z

Guardiola, Argjentinës: Ruajuni Shaqirit

Trajneri i Bayern Munchen, Pep Guardiola, ka paralajmëruar Argjentinën për rrezikun që e pret nga Xherdan Shaqiri. Argjentina në 1/8 e finales do të takohet me Zvicrën, ndërsa trajneri Guardiola iu ka bërë thirrje argjentinasve për kujdes të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.972Z

Zyrtare: Martino trajner i Argjentinës

Ish trajneri i Barcelonës për një sezon, Tata Martino, do të jetë trajneri i ri i kombëtares së Argjentinës. Lajmi është konfirmuar nga Federata e Futbollit Argjentinas pas një postimi të tyre në llogarinë e tyre në twitter.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.245Z

Crutchlow nuk garon në Argjentinë

 Piloti i Ducatit, Cal Crutchlow ka humbur garën e radhës në MotoGP, për shkak të dëmtimit që pësoi në dorë të djathtë nga rrëzimi në pistën e Austinit. Piloti i Ducatit fillimisht u diagnostikua me një ndrydhje t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.221Z

Gjermani-Argjentinë, ja kuotat në bastore

Bastoret e mëdha botërore janë përcaktuar për favorizimet e tyre në kuotazha për finalen e Kampionatit Botëros që do të luhet të dielën mes Gjermanisë dhe Argjentinës. Gjermania është favorite në bastore në t&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama