Rezultate te kerkimit per termin: +Argjentinen

Total: 225
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.671Z

Sabella Pashe Argjentinen me te mire te Boterorit

ndrra e Belgjikes ne Brazil 2014 u shua nga nje skuader eksperte si Argjentina qe diti te menxhonte me gjakftohtesi dhe profesionalizem avantazhin e minutes se 8 fale golit te Gonzalo Higuainbr br Nuk ndjen keqardhje per perfundimin e rrugetimit ne cerkefinale trajneri i belgeve Mark ilmots qe i p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.337Z

Si e quan Gjira Argjentinen?

Gjira Kajtazi ka ardhur në Kosovë. Këngëtarja e njohur, me të shpejtë është kujdesur ta takoj kolegen dhe miken e saj Argjentina Ramosaj. Gjira dhe Argjntina ndajnë shoqëri prej vitesh, ato kanë edhe një këngë të përbahk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.494Z

Messi kthehet me Argjentinen

brbrMediat spanjolle jane te sigurta Lionel Messi do te rikthehet ne kombetaren e Argjentines Nje lajm qe do te bente te lumtur cdo argjentinas edhe pse per momentin nuk mund te flitet per nje siguri absolute persa kohe vete ylli i Barcelones nuk ka folur Megjithate ka pasur nje deklarate nga trajn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.566Z

Kili mposht Argjentinen Messi largohet nga Kombetarja VIDEO

Argjentina ka humbur finalen e trete te luajtur ne keto 3 vitet e fundit Ashtu si vitin e kaluar eshte serish Kili ai qe e ka mundur me 11-metersha kombetaren bardhekalter ndersa para dy vitesh humbi me Gjermanine finalen e Boteroritbr br Barazim 0-0 ne 120 minuta loje ndersa nga pika e penalltise

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.892Z

Te gjithe te cmendur per Argjentinen

Te gjithe te cmendur per Argjentinen Dalja e pare publike e Messit me shoke nje stervitje ne qiell te hapur ne stadiumin Indipendencia dell America te Minas Gerais por ku kane luajtur kete sezon dhe Atletico Mineior e Cruzeiro Nje impiant i vjeter por me shume stilbr br Aty Argjentina vendosi te s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.387Z

Lituania turperon Argjentinen tani sfida me yjet amerikane

Kualifikimi Monolog i balltikeve te cilet triumfojne me rezultatin 104-85 Lituania shpartallon Argjentinen dhe behet skuadra e fundit qe siguron kualifikimin ne gjysmefinale. Pas fitores 104-85 ata tashme i pret sfida me SHBA-ne skuadren qe kuotohet si favorite per fitimin e titullit boteror. Sfida

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.349Z

FIFA gjobit me 250 mije Euro Argjentinen

Federata argjentinase e futbollit eshte gjobitur nga FIFA me 250 mije Euro pasi perpara 4 sfidave te fundit qe ka zhvilluar ne kete Boteror nuk ka nxjerre ne konference per shtyp se bashku me trajnerin Alejandro Sabella asnje futbollistbr br Rregullorja e FIFAS e thote qarte se cdo trajner duhet t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama