Rezultate te kerkimit per termin: +Argjira +Shala

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] argjira / docs[0] 9 / hits[0] 21 / keyword[1] shala / docs[1] 4380 / hits[1] 8678 /
Babai që lutet për vajzën e sëmurë nga leukemia
  • 2013-12-29

Babai që lutet për vajzën e sëmurë nga leukemia

Çdo ditë e saj është një kapërcim i sfidës për të mundur sëmundjen dhe për të luftuar për jetë. Argjira Shala (13) nga Prishtina është shtrirë në spitalin turk në Ankara “Haccetepe”. Ajo po v

Apeli per te shpetuar nje vajze
  • 2013-12-15

Apeli per te shpetuar nje vajze

Megjithëse prej javësh shumë qytetarë janë mobilizuar për t’i shpëtuar jetën një vajze që vuan nga leuçemia, ndihmat s’po mjaftojnë.  Janë mbledhur rreth 90 mijë euro në fondin humantitar që

Estrada këndon sonte për t’i ndihmuar Argjirës!
  • 2013-12-13

Estrada këndon sonte për t’i ndihmuar Argjirës!

Këngëtarë të zhanreve të ndryshme muzikore do të këndojnë sonte nga ora 21:00 në një koncert humanitar, që është organizuar për të mbledhur fonde për adoleshentes Argjila Shala, e cila vuan nga Leukimia Akute (ALL), dhe

Ndihmë urgjente për Argjira Shalën!
  • 2013-11-22

Ndihmë urgjente për Argjira Shalën!

Familjarët e trembëdhjetëvjeçares Argjira Shala kanë filluar një fushatë për të kërkuar ndihmë për shërimin e të bijës së tyre e cila vuan nga Leukimia Akute (ALL), ndërsa në Kosovë e ka të pamundur