Rezultate te kerkimit per termin: +Arial

Total: 3138
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:47.335Z

IZE: 9pt; FONT-FAMILY: Arial">- Qeveria miraton marrëveshjen me shoqërinë “Gener 2” për ndërtimin e fabrikës së çimentos në Krastë-Krujë, investim me vlerë 200 milion euro

- Qeveria miraton marrëveshjen me shoqërinë “Gener 2” për ndërtimin e fabrikës së çimentos në Krastë-Krujë, investim me vlerë 200 milion euro   Këshilli i Ministrave miratoi sot marrëveshjen ndërmjet Ministrisë së Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:47.338Z

anguage: SQ"> 

 Kryeministri Berisha priti sot në takim

   Kryeministri Berisha priti sot në takim, Drejtorin e Përgjithshëm të Çështjeve Politike e Juridike në Këshillin e Europës, Z. Jean Louis Laurena.   Kryeministri Berisha, pasi i uroi  mirëseardhjen Drejtorit të Përgjithshëm të Çështjeve Politike e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:47.906Z

LY: "Arial","sans-serif"">Kryeministri Berisha mori pjesë sot në përurimin  e Qendrës së konsorciumit italian “Italia, Vento Design” për projekt

Kryeministri Berisha mori pjesë sot në përurimin  e Qendrës së konsorciumit italian “Italia, Vento Design” për projektimin e konstruksioneve metalike, pajisje industriale, të mobilimit etj.. Konsorciumi ka në përbërje 35 sipërmarrës të rajonit të Venetos, rajoni i dyt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:47.920Z

style="FONT-SIZE: 9pt; COLOR: black; FONT-FAMILY: "Arial","sans-serif"; mso-ansi-language: SQ">“Gjatë vizitës time në Bruksel zhvillova disa takime mjaft të rëndësishme. Fillimisht, u takova me

“Gjatë vizitës time në Bruksel zhvillova disa takime mjaft të rëndësishme. Fillimisht, u takova me Kryeministrin e Belgjikës, zotin Ives Leterme, i cili është dhe një mik i imi. Me të diskutova për të gjitha marrëdhëniet shumë të mira që ekzistojnë mes dy vendeve tona,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:47.901Z

Y: "Arial","sans-serif"; mso-ansi-language: SQ">Kryeministri Berisha ishte sot në studio e Qendrës Televizive të BBC në Londër, ku mori pjesë në emisionin prestigjioz të këtij kanali, &

Kryeministri Berisha ishte sot në studio e Qendrës Televizive të BBC në Londër, ku mori pjesë në emisionin prestigjioz të këtij kanali, “Hard Talk”.  Kryeministri Berisha u intervistua nga gazetarja e njohur e BBC, zonja Sarah Montague, me ftesë speciale të kanalit BBC

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama