Rezultate te kerkimit per termin: +Ariel +Castro

Total: 16
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.416Z

Ohio Castro rrezikon denimin me vdekje

I ndodhur në burg pas akuzave për pengmarrje dhe përdhunim, pasi kishte mbajtur peng për gati një dekadë disa gra, Ariel Castro mund të përballet gjithashtu edhe me akuzat e vrasjes në fund të shtatzanive të robëreshave të tij, bë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.764Z

Castro ujdi per shmangien e denimit kapital

Ariel Castro ka pranuar, gjatë së premtes, në një gjykatë të Ohio-s, një marrëveshje për fajësinë e tij, në një nga rastet e pengmarrjes më sensancionale të kohëve të fundit. Marrëveshja, e arritur me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.264Z

3 vajzat në SHBA, Ariel Castro akuzohet për rrëmbim e përdhunim

Policia e qytetit Cleveland ka ngritur akuza për rrëmbim dhe përdhunim kundër Ariel Castros lidhur me tre vajza që mendohet se janë mbajtur peng për një dekadë. Dy vëllezërit e tij, Onil dhe Pedro, të cilët po ashtu u arrestuan, nuk do të akuzohen për vepra penale. Policia thotë se n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.731Z

SHBA denohet me burgim te peerjetshem Ariel Kastro

Ariel Kastro nuk do të dalë më nga burgu. Ish shoferi i autobusit në Kliveland i cili për dhjetë vjet ka mbajtur peng në shtëpinë e tij në Ohajo tre vajza, është dënuar me burgim të përjetshëm pas asnjë mundësi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.423Z

Rrëmbyesi i tre grave në SHBAdel sot para gjyqit

SHBA- Ariel Castro ngarkohet me akuzat për rrëmbimin dhe përdhunimin e tri grave, të cilat janë liruar pas gati një dekade rrëmbimi e mbajtjeje pa dëshirën e tyre nga ana e të akuzuarit.Autoritetet amerikane e kanë akuzuar Ariel Castro-n për rrëmbimin dhe përdhunimin e tri grave, të c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.859Z

SHBA kthehet ne shtepi gruaja qe u mbajt peng nga Ariel Castro

Gruaja e tretë që u mbajt e burgosur për një dekadë në Klivlend ka dalë nga spitali dhe ka kërkuar respektimin e privatësisë së saj. Zëdhënësja e qendrës mjekësore ka konfirmuar daljen e Mishel Knajt nga spitali por nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.289Z

Rrëmbimi në SHBA, akuzohet Ariel Castro, jo 2 vëllezërit e tij

CLEVELAND - Policia e qytetit Cleveland ka ngritur akuza për rrëmbim dhe përdhunim kundër Ariel Castros lidhur me tre vajza që mendohet se janë mbajtur peng për një dekadë. Dy vëllezërit e tij, Onil dhe Pedro, të cilët po ashtu u arres

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama