Rezultate te kerkimit per termin: +Aristir +Lumezi

Total: 1397
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.558Z

Lobimi me SMS per Keshillin Kombetar

e Diele 28 Shtator 20140924 am brbrTopalli mungon gjate fjalimit te Bashes ne salle per Berishen Kandidateve per ne Keshillin Kombetar te PD-se iu desh te prisnin deri mengjesin e djeshem per te pare nese e kishin emrin ne fleten e votimit dhe cfare numri ishin SSSAbrASSRreth

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.886Z

Helsinki: Referendumi, me 2/3 e Kuvendit

Komiteti Shqiptar i Helsinkit përfshihet në debatin për zhvillimin e referendumit për ndryshimet kushtetuese. Në një njoftim të shpërndarë për mediat dhe ku i kërkon Kuvendit që të miratojë “Ligjin për referendumet e përgjithshme dhe ato vendore”, Komiteti i Helsinkit sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.258Z

Gati rrezimi i dekreteve te Nishanit ne Parlament

e Hene 13 Tetor 20140906 am p classwp-caption-text Nishani e RamaSSSAbrASSMaxhoranca pritet te rrezoje dy dekretet e Presidentit te Republikes per anetare ne Gjykaten e Larte Kreu i shtetit ka dekretuar Sokol Ngresin dhe Elona Stavrin Toro qe me 18 gusht per anetare ne Gjykat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.555Z

Zgjedhjet Veliaj Do fitojme 50 bashki

e Marte 2 Shtator 20140714 am p classwp-caption-text Veliaj dje ne JaleSSSAbrASSSekretari per Rinine ne Partine Socialiste Erion Veliaj njekohesisht minister i Mireqenies Sociale dhe Rinise shprehu besim se ne zgjedhjet per pushtetin vendor e majta do te fitoje mbi 50 bashki ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.844Z

Zbardhet shtesa per kompensimin e dritave per pensionistet

e Diele 9 Nentor 20140940 am SSSAbrAbrASSQeveria ka miratuar fondin 15 milione USD per kompensim 700 leke ne muaj per pensionistet kryefamiljare e te papunet SSSAbrAbrSSQeveria ka llogaritur qe masa e kompensimit te energjise elektrike pas heqjes se fashes 300 kwh te jete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.113Z

Kushtetuesja apel PD Fund bojkotit

e Premte 5 Dhjetor 20140856 am brbrApeli ndaj Partise Demokratike per te ndalur bojkotin parlamentar ka ardhur dje nga Gjykata Kushtetuese Vladimir Kristo anetar i Gjykates Kushtetuese u kerkoi perfaqesuesve te Partise Demokratike qe te rishikojne pozicionin e tyre te bojkotit p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.764Z

Qeveria 940 mije USD per festimet e lirimit

e Enjte 11 Shtator 20140902 am p classwp-caption-text Nga mbledhjet e QeveriseSSSAbrASSKeshilli i Ministrave ka akorduar shumen prej 94 milione lekesh te rinj per festimet e 70-vjetorit te lirimit te vendit Ne mbledhjen e djeshme nen drejtimin e zevendeskryeministrit Peleshi fo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama