Rezultate te kerkimit per termin: +Arjan +Adhami

Meta: total 30 / total_found 30 / time 0.000 / keyword[0] arjan / docs[0] 6928 / hits[0] 11081 / keyword[1] adhami / docs[1] 95 / hits[1] 132 /
CEZ, gruaja e badigardit të Berishës dënon juristin e OSSH pasi fundosi ish-kryeministrin. Karaj: Saliu po hakmerret ndaj meje
  • 2017-02-21

CEZ, gruaja e badigardit të Berishës dënon juristin e OSSH pasi fundosi ish-kryeministrin. Karaj: Saliu po hakmerret ndaj meje

Juristi i OSSH Romeo Karaj, njeriu që fundosi Sali Berishën dhe familjen e tij për aferën marramendëse dhe miliona dollarëshe të CEZ, por ndjen peshën e hakmarrjes së ish-kryeministrit. Karaj akuzon Berishën, që përmes gruas gjyqtare të ish badigardit të tij Adhami dhene vendime p

No Pic available
  • 2014-06-10

Ish-shoqëruesi i Sali Berishës ‘emërohet’ shef sigurie në PD

TIRANE - Besnik Murati, ish-kreu i eskortës së Sali Berishës kur mbante postin e kryeministrit është emëruar shef i sigurisë në Partinë Demokratike. Z.Murati prej disa ditësh ka marrë detyrën e re të përgjegjësit të sigu

Ish- shoqëruesi i Sali Berishës emërohet shef sigurie në PD
  • 2014-06-10

Ish- shoqëruesi i Sali Berishës emërohet shef sigurie në PD

Besnik Murati, ish- kreu i eskortës së Sali Berishës kur mbante postin e kryeministrit, është emëruar shef i sigurisë në Partinë Demokratike. Murati prej disa ditësh ka marrë detyrën e re të përgjegjësit të sigurisë në të gjithë selinë e demokratëve. Ai duhet të mbikëqyr

No Pic available
  • 2014-02-08

Ish-shefi i FNSH: 21 janari, na goditën si të ishin serbë

TIRANE-Ish-truproja i ish-kryeministrit, Sali Berisha, Osman Levanaku, njëherazi ish-shefi i FNSH-së, në vijim të intervistës së tij ekskluzive për "Gazeta Shqiptare", flet për 7 vitet e punës në krye të Forcave të Ndërhyrjes së S

No Pic available
  • 2014-01-21

Ish-truproja e Berishës, Arjan Adhami: Nga Garda, tani jurist në bashki

TIRANE - Ish-truproja e Sali Berishës, Arjan Adhami, nga Garda e Republikës, ku punoi vite me radhë, prej disa ditësh ka kaluar në Bashkinë e Tiranës. I njohur si një nga njerëzit më të afërt të ish-kryeministrit dhe një nga profesionistët më korrektë të Gardës së Republikës, Ad

Shkarkohen 5 punonjës të Gardës, mes tyre ish-truproja e Berishës
  • 2013-10-29

Shkarkohen 5 punonjës të Gardës, mes tyre ish-truproja e Berishës

Pesë punonjës të Gardës mes të cilëve katër me gradë kolonel dhe njv me gradë nënkolonel janë shkarkuar nga detyra. Vendimi është firmosur nga Ministri i Brendshëm, Sajmir Tahiri, pas propozimit të Komisionit të Gardës. Në motivimin e këtij vendimi thuhet se 5 punonjësit e Gardë

Tahiri përjashton nga Garda ish- truprojën e Berishës
  • 2013-10-29

Tahiri përjashton nga Garda ish- truprojën e Berishës

Pesë punonjës të Gardës, mes të cilëve katër me gradë kolonel dhe një me gradë nënkolonel, janë shkarkuar nga detyra. Vendimi është firmosur nga Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, pas propozimit të Komisionit të Gardës. Mes të shkarkuarve është edhe kolonel Arjan Adhami, tr