Rezultate te kerkimit per termin: +Arjan +Tartari

Total: 176
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.498Z

Tirane paraqitet ne prokurori Arjan Tartari

Eumlshte paraqitur ne prokurorine e Tiranes ne cilesine e deshmitarit biznesmeni i njohur Arjan Tartari. Sipas informacioneve te fundit Tartari do te deshmoje mbi akuzat e ngritura ndaj tij per afera korruptive me lejet e ndertimit. Tartari eshte nje nder aksioneret kryesore te kompanise

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.498Z

Ceshtja Vokshi Arjan Tartari deshmon ne Prokurori

TIRANE- Prokuroria e Tiranes vijon hetimet per akuzat per korrupsion mes mazhorances dhe opozites per lejet e ndertimit ne parkun e liqenit ne kryeqytet dhe rreth koncensioneve te Hec-eve. Sot hetuesit e Task- Forces ne Prokurorine e Tiranes thirren bashkejetuesin e deputetes Albana Vokshi biznesmen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.571Z

Arjan Tartari konfirmon ne prokurori gjobvenien 20 perqindeshe te Edi Rames

14-09-2010 / Gazeta 55 Biznesmeni i njohur rikonfirmon ne prokurori taktiken gjobevenese te kryebashkiakut prej se ciles ai ishte detyruar ti leshonte lepurit te bashkise 20 perqind te aksioneve ne kembim te planit dhe lejeve te ndertimitBiznesmeni i njohur Arjan Tartari ka zbardhur dje ne pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.568Z

Arjan Tartari Miku i Rames me kerkoi 20 per studimin dhe lejen e ndertimit

TIRANE- Prokuroria e Tiranes merr ne pyetje per rreth 5 ore me radhe biznesmenin Arjan Tartari i njohur dhe si bashkeshorti i deputetes Albana Vokshi. Zyra e Task-Forces prane organit te akuzes ka thirrur biznesmenin ne lidhje me akuzat e ndersjelleta per korrupsion mes dy kampeve politike te hedhur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.581Z

ShalsiPas privatizimit te ish-Ekspozites Tartari

Partia Socialiste ka publikuar sot nje kontrate qe sipas saj deshmon se ne privatizimin e ish-Ekspozites Shqiperia Sot eshte perfshire bashkejetuesi i deputetes demokrate Albana Vokshi zotit Arjan Tartari. Sipas PS-se kjo tregon edhe se pse u prish ne menyre te njeanshme kontrata me subjektet priva

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.499Z

Tartari le prokurorine pas 5 oresh

Arjan Tartari ka lene dyert e prokurorise ku u paraqit per te deshmuar mbi akuzat per aferat korruptive mbi lejet e ndertimit. Zoti Tartari ka qendrua ne zyrat e prokurorise per me shume se 5 ore. Megjithate biznesmeni pas daljes nuk ka pranuar te komentoje per mediat deshmine e dhene par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.564Z

Tartari 5 ores ne prokurori

Per pothuajse pese ore rresht biznesmeni Arjan Tartari dha deklarimet e tij ne Prokurorine e Tiranes ne lidhje me akuzat e deputetes demokrate Albana Vokshi bashkeshorte e tij e cila pohoi jave me pare se aksioneret e Vision Construction i kishin afruar 20 perqind aksione Dritan Avllajt ne kembim te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama