Rezultate te kerkimit per termin: +Arjen +Roben

Meta: total 459 / total_found 459 / time 0.000 / keyword[0] arjen / docs[0] 2196 / hits[0] 2472 / keyword[1] roben / docs[1] 867 / hits[1] 1493 /
Bayerni e bën zyrtare, Arjen Roben edhe një vit me kampionët
  • 2018-05-18

Bayerni e bën zyrtare, Arjen Roben edhe një vit me kampionët

Arjen Robben do të vazhdojë të jetë pjesë e Bayernit të Mynihut edhe për një sezon tjetër. Holandezi rinovoi kontratën me kampionët e Gjermanisë deri më 30 Qershor të 2019. 34-vjeçari është pjesë e klubit bavarez që nga viti 2009, kur u transferua nga Real Madridi për shumën e 2

As Wolfsburgu se ndal Bayernin, Leverkuseni fundos Hamburgun
  • 2018-02-17

As Wolfsburgu se ndal Bayernin, Leverkuseni fundos Hamburgun

As Wolfsburgu nuk mund ta ndalë vrullin e Bayernit të Mynihut drejt titullit të radhës kampion në Bundesligë. Ujqërit edhe pse kaluan të parët në avantazh që në minutën e 8-të me Didavin, nuk arritën ta përballonin skuadrën bavareze, që ishte tregoi supermacinë e saj në pjesën e

Bajern Mynih, çfarë po ndodh me Tomas Myler?
  • 2017-02-07

Bajern Mynih, çfarë po ndodh me Tomas Myler?

Kanë kaluar vetëm dy vjet e gjysmë, por ai nuk është më i njejti lojtar. Nga Kupa e Botës në vitin 2014 në sezonin aktual plot ditë-hije. Por Tomas Myler nuk është problemi i vetëm në kampin bavarez sepse 5 lojtarë aktualë kanë kaluar kufirin e 30 viteve, ndërsa Arjen Roben dhe Fil

Roben, zyrtarisht te Bajerni deri në 2018
  • 2017-01-16

Roben, zyrtarisht te Bajerni deri në 2018

Ajo mes Arjen Roben dhe Bayernit të Mynihut është një dashuri që do të vazhdojë të zgjasë. Sulmuesi i skuadrës bavareze ka rinovuar zyrtarisht kontraten me drejtuesit e skuadrës për të vazhduar  aventurën  e tij me kampionët e gjermanisë edhe për një tjetër sezon. Holandezi kish

Bundesliga Bajerni kalon ne Mainz
  • 2016-12-03

Bundesliga Bajerni kalon ne Mainz

var fbShare url httpvizionplusalbundesliga-bajerni-kalon-ne-mainzsize smallbrbrBajerni i Mynihut vuajti por ne fund fitoi 3-1 ne fushen e Mainz ne startin e javes se 13 te Bundesliges duke iu bashkuar Lapicigut ne krye te renditjes provizore Bavarezet nuk kishin bindur ne takimet e meparshme duke d

Roma leksion Napolit ne transferte
  • 2016-10-16

Roma leksion Napolit ne transferte

brbrRoma i ka dhene nje leksion te vertete futbolli Napolit teksa e ka mundur kete te fundit 3 me 1 ne shtepine e vet ne sfiden hapese te javes se 8 te kampionatit Italian Verdhekuqte kane qene perfekte ne shfrytezimin maksimal te rasteve te veta ndryshe nga Napoli qe pavaresisht se krijoi volum loj

Bayerni ndalet në Frankfurt, fiton Kolni i Mavrajt
  • 2016-10-15

Bayerni ndalet në Frankfurt, fiton Kolni i Mavrajt

Eintrahti i Frankfurtit ndali në barazim 2-2 Byernin e Mynihut në Commerzbank-Arena, duke i dhënë mundësi Kolnit që ta ngushtonte në vetëm dy pikë diferencën me bavarezët. Dy herë kaluan në avantazh kampionët në fuqi të Bundesligës, por po kaq herë barazuan vendasit në një sfidë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama