Rezultate te kerkimit per termin: +Arkivs

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] arkivs / docs[0] 4 / hits[0] 4 /
Gjykata prokurorisë: Hetoni transferimin e arkivës së UT-së
  • 2010-08-22

Gjykata prokurorisë: Hetoni transferimin e arkivës së UT-së

Rektori Dhori Kule kishte denoncuar në prokurori, transferimin arkivës, duke akuzar Fakultetin e Inxhinierisë mekanike për disa vepra penale Hetimi ishte mbyllur për mungesë të veprës penale, ndërsa pretendohej dëmtimi i arkivsës dhe zbulimi çështjeve sekrete TIRANË- Gjykata e Sh

No Pic available
  • 2008-11-01

QYTETET ILIRE,AMANTIA N SYRIN E NJ STUDIMI

Antikiteti,helent jan ilir t zbritur n Egje M ka dhembur shpirti,kur lexoja nj sugjerim q kishte dhn ishdrejtori i mparshm i parkut arkeologjik Amantia pr qytetrimi Amanta dhe n veanti pr kohn e ngritjes,rnies pra koha kur u b nj qytet i vrtet,por ajo q m ka shqetsuar ishte pikrisht injoranca m

No Pic available
  • 2008-11-01

Antikiteti; helent jan ilir t zbritur n Egje

M ka dhembur shpirti kur lexoja nj sugjerim q kishte dhn ish drejtori i mparshm i parkut arkeologjik Amantia pr qytetrimin nw Amantia dhe n veanti pr kohn e ngritjes, rnies pra koha kur u b nj qytet i vrtet. Por ajo q m ka shqetsuar ishte pikrisht injoranca me t cilin kta dunbadist nisin t prcjellin

No Pic available
  • 2008-11-01

Antikiteti,helent jan ilir t zbritur n Egje

M ka dhembur shpirti kur lexoja nj sugjerim q kishte dhn ish drejtori i mparshm i parkut arkeologjik Amantia pr qytetrimin nw Amantia dhe n veanti pr kohn e ngritjes, rnies pra koha kur u b nj qytet i vrtet. Por ajo q m ka shqetsuar ishte pikrisht injoranca me t cilin kta dunbadist nisin t prcjellin