Rezultate te kerkimit per termin: +Arlind +Nora

Meta: total 292 / total_found 292 / time 0.000 / keyword[0] arlind / docs[0] 1235 / hits[0] 1768 / keyword[1] nora / docs[1] 2628 / hits[1] 4800 /
No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

No Pic available
  • 2017-07-26

Një mijë emrat e përfituesve të kredisë së butë nga Bashkia e Tiranës

Rreth një mijë familje të reja në Tiranë do të përfitojnë sot një kredi të butë. Këshilli Bashkiak pritet që të miratojë në mbledhjen e sotme listën e atyre që do të përfitojnë nga zbatimi i programit social të strehimit për kreditë e buta për blerjen e një shtëpie, duke m

Ja 18 kampionët që e përfaqësojnë Kosovën në Baku
  • 2015-06-05

Ja 18 kampionët që e përfaqësojnë Kosovën në Baku

Vera e vitit 2015, do të jetë historike për shtetin e Kosovës, pasi që shteti më i ri në Evropë, do të garojë në Lojërat Evropiane, në Baku, të Azerbajxhanit, që fillojnë më 12 qershor. Kosova në këtë

Më shumë zyrtarë e mysafirë se sa garues (VIDEO)
  • 2015-05-22

Më shumë zyrtarë e mysafirë se sa garues (VIDEO)

Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, ka zbuluar të enjten listën e garuesve kosovarë për pjesëmarrje në Lojërat Olimpike Verore, ‘Baku 2015’, raporton Tribuna Channel. Kosova për herë të parë do të

Bime prezanton blerjet  e reja të Luftëtarit
  • 2014-07-31

Bime prezanton blerjet e reja të Luftëtarit

Nga Thoma Qirjazi Presidenti i bën të ditur lojtarëve dhe kompleksin e ri sportiv, që do inaugurohet më 10 gusht I ardhuri i fundit i Luftëtarit në tregun e lëvizjeve të futbollistëve në verë është vlonjati Rafaels Nelaj, të cilit i kanë mbetur dy ditë për tu veshur bluzi. Pikëris

Erlis Frashëri, një tjetër blerje për Luftëtarin
  • 2014-07-24

Erlis Frashëri, një tjetër blerje për Luftëtarin

Nga Thoma Qirjazi Mesfushori korçar i kënaqur me mikpritjen e sekretarit Nora dhe të presidentit Bime Gjirokastra është shtëpia ime e dytë, jam i kënaqur që do të jem pjesë e kësaj skuadre Drejtuesit e Luftëtarit duket se e kanë marrë seriozisht ndërtimin dhe formimin e skuadrës së

Bindja e Norës: Me Devollin një Luftëtar për Superioren
  • 2014-07-10

Bindja e Norës: Me Devollin një Luftëtar për Superioren

Nga Thoma Qirjazi Nis puna te bluzinjtë për thithjen e futbollistëve të mirë, kërkohet dhe Duka e Çaço Financat e garantuara nga presidenti Bime janë një shtysë për krijimin e një skuadre cilësore Pas prezantimit të Bledar Devollit si trajner i Luftëtarit në këtë skuadër të gjit