Rezultate te kerkimit per termin: +Arma

Meta: total 1000 / total_found 5763 / time 0.003 / keyword[0] arma / docs[0] 5763 / hits[0] 7062 /
Ekzekutohet me plumb në kokë 27-vjeçari shqiptar në Spanjë
  • 2019-03-28

Ekzekutohet me plumb në kokë 27-vjeçari shqiptar në Spanjë

Një i ri shqiptar është ekzekutuar me armë zjarri në Spanjë. Mediat spanjolle raportojnë se viktima është një 27-vjeçar, i cili dyshohet se mund të jetë vrarë rreth një javë më parë, por vetëm dje autoritetet gjetën trupin e pajetë të të riut. Viktima kishte një plagë në k

Shkrepi këmbëzën, zbulohet emri i të kërkuarit për vrasjen e Jurgen Kurtit
  • 2019-03-27

Shkrepi këmbëzën, zbulohet emri i të kërkuarit për vrasjen e Jurgen Kurtit

Përgjimet e policisë po çojnë drejt plotësimit të mozaikut për vrasjen e Jurgen Kurtit, që ndodhi më 18 mars në Tiranë. Nga hetimet është zbuluar edhe emri i autorit të 4-ët të kësaj ngjarje të rëndë, i cili dyshohet të jetë edhe personi që shkrepi këmbëzën e pistoletës, p

Dashuria: Joshja është gjithmonë arma fituese
  • 2019-03-26

Dashuria: Joshja është gjithmonë arma fituese

Shumë e rafinuar, është një art ku çdo lojë vlen nëse përdoret si duhet: zbuloni më shumë! Bukuria nuk është gjithçka: ajo që lë shenjën e saj dhe na bën të dëshirueshme është magjia e joshjes, e cila nuk ka moshë dhe rritet me kalimin e kohës. Secili në mënyrën e vet mund

EZOPI, SOKRATI, DHE GJUHA E PAKAFSHUAR E BULIZMIT POLITIK!
  • 2019-03-26

EZOPI, SOKRATI, DHE GJUHA E PAKAFSHUAR E BULIZMIT POLITIK!

Nga ILir ÇUMANI Ezopi, fabulisti më i shquar i të gjitha kohërave, është një nga rrëfenjësit më interesant, i cili, me filozofinë e tij të konceptuar dhe të ndërtuar nga përvoja e tij personale e jetësore si skllav, tërhoqi vëmendjen e mbarë njerëzimit, duke e përcjellë atë br

Përleshje me armë mes klientit dhe pronarit të lokalit, ndërhyn policia
  • 2019-03-19

Përleshje me armë mes klientit dhe pronarit të lokalit, ndërhyn policia

Ndërhyrja në kohë e Policisë parandalon një konflikt për motive të dobëta  midis menaxherit të një lokali dhe klientit,  ku është  përdorur  edhe arma e zjarrit. Arrestohet në flagrancë nga Policia një 41 vjeçar, i cili ka qëlluar me armë zjarri në ajër dhe në momentin që

Horoskopi i seksit, çfarë parashikojnë yjet nën çarçafë!
  • 2019-03-05

Horoskopi i seksit, çfarë parashikojnë yjet nën çarçafë!

Dashuria dhe erosi… siç komandon zodiaku, shenjë për shenjë Me Venusin në Ujor për shumicën e muajit mars, erosi është i ngjyrosur me të gjitha ngjyrat e ylberit dhe dëshira për shkelje të të gjithë zodiakut rritet pa masë. Marsi në Dem nuk është i kënaqur me mendimet apo d

Çfarë ndodh me trupin dhe mendjen kur vuajmë nga dashuria!
  • 2019-03-02

Çfarë ndodh me trupin dhe mendjen kur vuajmë nga dashuria!

Një trishtim sentimental është një zi e vërtetë që ka rrënjë të thella, madje edhe biologjike Vetëm ata që kanë vuajtur nga dashuria, e dinë sa e fortë është dhimbja në ato momente. Është një vuajtje që përfshin gjithë qenien tonë, në trup dhe shpirt, gjë që na pengon të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama