Rezultate te kerkimit per termin: +Armand +Kokoneshi

Total: 12
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.160Z

Ekstradohet kapobanda e Divjakës, Luan Fusha

Interpol-Tirana bëri të mundur ekstradimin drejt Shqipërisë të kapobandës së Divjakës, Luan Fusha, i njohur me pseudonimin “Pishtari”. Sipas burimeve zyrtare nga Policia e Shtetit, 45-vjeçari, me origjinë nga Skrapari, ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, pasi rezulton të jetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.341Z

Fusha dhe Borici, krime te tjera ne dosjet e vjetra

Krime te reja duket se do te rendojne mbi dy nga personat e cilesuar si "me te rrezikshmit" na Qarkun e Fierit. Burime nga Drejtoria e Policise se Qarkut te Fierit bejne te ditur se mbi Luan Fushen dhe Agim Boricin pritet qe se shpejti te ngrihen akuza te tjera. Prej rreth pese muajsh, Sektori i Het

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.952Z

VLORE/ Burg perjete vrasesit te trefishte

VLORE - Pas me shume se nje vit seancash te shtyra here pas here Gjykata e Apelit vendosi dje denimin me burg te perjetshem per tre vrasje te Luan Fushes nga Divjaka. Ai akuzohet per vrasjen e Edmond dhe Dhimiter Bashurit si dhe kusheririt te tyre Armand Kokoneshi me 14 gusht 1998. Fusha njihet si k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.818Z

Gjykata Burg perjete per te fortin e Divjakes

Luan Fusha vrau vellezerit Bashuri dhe kusheririn e tyre Kokoneshi I cilesuar ndryshe si I forti i Divjakes Luan Fusha eshte denuar sot me burgim te perjetshem. Vendimi eshte dhene nga gjykata e Apelit Vlore pas kerkeses se bere nga familjare te viktimave per te cilat akuzohet Fusha. Vendimi jepet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.043Z

Apeli shtyn gjyqin e Pishtarit, kërkohet rihetim i ngjarjes

Vlorë “I forti i Divjakës”, Luan Fusha, gjykohet për tre vrasje të ndodhura në gusht të 1998-s Shtyhet vendimi për “të fortin e Divjakës”, pasi prokurori i çështjes kërkon rihetim të ngjarjes. Trupi gjykues, i përbërë nga gjyqtarët Alma Liçaj, Sokol Ngresi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.438Z

Ekzekutoi tre vetë pas një sherri, arrestohet në Itali

Vrau 3 vetë brenda një dite, arrestohet në Itali i shumëkërkuari. FIER/ MAJLINDA RAMALuan Fushaj, i identifikuar pas 10 vitesh si ekzekutori i masakrës së Divjakës u prangos në qytetin e Milanos, falë bashkëpunimit të policisë shqiptare me atë të shtetit fqinj. Operacioni për ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.344Z

Burgjet nuk kanë makinë, shtyhet gjyqi i Pishtarit

Vlorë Kreu i Bandës së Divjakës kërkoi të ishte i pranishëm Gjykata e Apelit në Vlorë shtyn sërish gjyqin e Luan Fushës, i njohur si “Pishtari”. Shkak ka qenë mungesa e mjetit të transportit të policisë për sjelljen e Pishtarit në gjykatë. Seanca e radhës në ngarkim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama