Rezultate te kerkimit per termin: +Armand +Kokoneshin

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.160Z

Ekstradohet kapobanda e Divjakës, Luan Fusha

Interpol-Tirana bëri të mundur ekstradimin drejt Shqipërisë të kapobandës së Divjakës, Luan Fusha, i njohur me pseudonimin “Pishtari”. Sipas burimeve zyrtare nga Policia e Shtetit, 45-vjeçari, me origjinë nga Skrapari, ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, pasi rezulton të jetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.341Z

Fusha dhe Borici, krime te tjera ne dosjet e vjetra

Krime te reja duket se do te rendojne mbi dy nga personat e cilesuar si "me te rrezikshmit" na Qarkun e Fierit. Burime nga Drejtoria e Policise se Qarkut te Fierit bejne te ditur se mbi Luan Fushen dhe Agim Boricin pritet qe se shpejti te ngrihen akuza te tjera. Prej rreth pese muajsh, Sektori i Het

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.192Z

Ekstradohet nga Italia vrasësi i trefishtë i Divjakës

TIRANE - Ekstradohet nga Italia vrasësi i trefishtë, i zbuluar në muajin maj të këtij viti nga policia e Fierit. Luan Fusha, 45 vjeç, nga Skrapari është ekstraduar dje në orët e para të mëngjesit nga Milano, nëpërmjet linjës ajrore "Alitalia". Në orën 00:30, Fus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.947Z

Denim perjete per kreun e bandes se Divjakes

VLORE - Gjykata e Apelit ne Vlore denoi me burgim te perjetshem nje 46-vjecar nga Divjaka i cili akuzohej per vrasjen e dy vellezerve dhe te nje te afermi te tyre bashkefshatare te tij ne vitin 1998. Autori njihet si kreu i bandes se Divjakes qe tmerroi zonen ne vitet 1997 me krimet e kryera. Gjyka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.157Z

Dënim përjetë për kreun e bandës së Divjakës

VLORË - Gjykata e Apelit në Vlorë dënoi me burgim të përjetshëm një 46-vjeçar nga Divjaka, i cili akuzohej për vrasjen e dy vëllezërve dhe të një të afërmi të tyre, bashkëfshatarë të tij, në vitin 1998. Autori njihet si kreu i bandës së Divjakës, që tmerroi zonën në vitet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama