Rezultate te kerkimit per termin: +Armand +Nezha

Meta: total 32 / total_found 32 / time 0.000 / keyword[0] armand / docs[0] 5385 / hits[0] 7274 / keyword[1] nezha / docs[1] 580 / hits[1] 875 /
No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

No Pic available
  • 2017-07-26

Një mijë emrat e përfituesve të kredisë së butë nga Bashkia e Tiranës

Rreth një mijë familje të reja në Tiranë do të përfitojnë sot një kredi të butë. Këshilli Bashkiak pritet që të miratojë në mbledhjen e sotme listën e atyre që do të përfitojnë nga zbatimi i programit social të strehimit për kreditë e buta për blerjen e një shtëpie, duke m

No Pic available
  • 2011-01-26

Lirohen 86 demonstrues vetem 26 arrest me burg

/ / Gjykata e Tiranes liroi dje 86 nga 116 te arrestuarit pas demonstrates se dhunshme te 21 janarit para godines se Kryeministrise ne kryeqytet. Per dy prej tyre gjykata vendosi masen e sigurise arrest me burg per 22 te arrestuar ate te arrestit me burg me afat 20 di

No Pic available
  • 2011-01-25

Masa e sigurisë, ndëshkimet për 116 të arrestuarit në demonstratë

Lista me emrat e demonstruesve, për të cilët u dha dje masa nga Gjykata e Tiranës. Gjin Ndreu, i akuzuar për armëmbajtje, me detyrim paraqitje në proces TIRANË – Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë konfirmoi zyrtarisht se janë dhënë masat e sigurimit për 116 të arrestuarit në demonst

Ja të gjitha masat e gjykatës, për 116 demonstrues
  • 2011-01-24

Ja të gjitha masat e gjykatës, për 116 demonstrues

Tiranë, 24 Janar 2011 NOA – Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë konfirmoi zyrtarisht se gjatë ditës së sotme janë dhënë masat e sigurimit për 116 të arrestuarit në demonstratën e zhvilluar ditën e premte datë 21.01.2011 ne Tiranë. Për caktimin e

No Pic available
  • 2010-11-25

Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi i njohjes se diplomes se fituar jashte vendit ka perfunduar. Tashme kandidateve qe iu eshte ekuivalentuar diploma e

No Pic available
  • 2010-05-15

350 studentët që përfunduan procesin

Njohja e diplomave Ada Haxhiaj Agim Ymeri Aida Dama Alda çela Alketa Hila Altin Bici Altin Kuta Arbër Behari Argita Panajoti Ariol Rama Ariola Mbistrova Asead Abdyli Abdulla Kata Ada Taho Adela Sheshi Adelina Gjoni Adja Angjeli Admir Doçi Adrian Muçi Afrim Tonuzi Agerti Galo Aida Sirjani Albana