Rezultate te kerkimit per termin: +Armando +Subashi

Total: 1128
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.507Z

VIDEO/ Të hëngsha hallvën o Armando Subashi Bashkia i prishi lokalin, gruaja vetëgroposet

Një grua në qytetin e Fierit është vetëgroposur në një gropë të madhe të hapur nga Bashkia. Arsyeja e këtij veprimi siç mësohet edhe nga pamjet filmike është shembja që Bashkia i ka bërë lokalit të saj, ndërkohë që gruaja thotë se kishte marrë kredi për ta blerë dhe tani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.268Z

Deputeti i PS, Armando Subashi: Parlamenti ka ekzekutuar KQZ-në

Deputeti i Partisë Socialiste, Armando Subashi, I ftuar në studion e A1 Report! ka komentuar mbi zhvillimet e fundit politike lidhur me zëvendësimin e anëtarëve të KQZ. Sipas z.Subashi, Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve de facto ka vdekur dhe nuk mund të b&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.736Z

Subashi: Riformatim Rregullores së Kuvendit

Deputeti i Partisë Socialiste Armando Subashi hedh idenë për riformatimin e Rregullores së Kuvendit. Shqetësimi i ngritur nga ligjvënësi socialist duket se ka lidhje me funksionimet e komisioneve parlamentare, të cilat konsiderohen si shumë të fryra për shkak të numrit të lartë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.833Z

Subashi per Gjykaten Administrative

E diel 11 Mars 2012 1321 Deputeti Armando Subashi Te henen e ardhshme ne komisionin parlamentar te ligjeve nis diskutimi i projektit per gjykaten administrative nje draft i mbetur pezull per 4 vjet ne sirtaret e Kuvendit. Projektligji eshte hartuar nga qeveria por per ta miratuar kerkohet shumice e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.018Z

Subashi (PS): Ja pse u shkarkua Zana Xhuka

Deputeti socialist, Armando Subashi, argumentoi sot në seancën kuvendore shkarkimin nga detyra të ish-kryeinspektores së ILDKP-së, Zana Xhuka. Sipas tij, zanafilla e procesit për shkarkimin e Xhukës është një ankesë e 35 nga 40 punonjësit e institucionit ndaj drejtueses. Subashi tha se,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.123Z

Subashi Aleanca e majte do te triumfoje me 21 qershor

brbrPas zyrtarizmit si kandidat per Bashkine e Fierit Armando Subashi eshte koshient per punet e pafundme qe e presin ne rast se pas 21 qershorit do te shpallet kryebashkiak i njesise qe me harten e re territoriale do te perfshije 9 komuna dhe bashkine ekzistuese Ne intervisten dhene per Vizion plu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.002Z

Shkarkimi i Xhukes Subashi Nuk u shkel kushtetuta

Transmetuar me 27022014 - 1227 Deputeti Armando Subashi PUBLICITET br Tirane 27 shkurt 2014 NOAal- Deputeti i PS-se Armando Subashi ne emer te mazhorances u shpreh se me votimin per shkarkimin e Zana Xhukes nga posti i kryeinspektore

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama