Rezultate te kerkimit per termin: +Armata +Kolumbiane

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.316Z

Kokaina në Durrës, Armata Kolumbiane: Operacioni ishte i përbashkët

Rrëzohen pretendimet e palës shqiptare se sasia më e madhe e kokainës së kapur ndonjëherë në vend ishte vetëm operacion i Policisë së Shtetit. Armata e ushtrisë kolumbiane, përmes një njoftimi në faqen e vet zyrtare bën me dije se në sajë të një operacioni të përbashkët të ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.889Z

Lirohet Ingrid Betancourt, e mbajtur peng që prej 6 vitesh

Ingrid Betancourt u lirua prej kryengritësve kolumbianë majtistë FARC, pas 6 vitesh e mbajtur peng. Ajo, tre amerikanë dhe 11 persona të tjerë u liruan gjatë një manovre mashtrimi të ushtarëve në provincën jugore Guaviare Një kapelë dhe jelek, një fanellë ngjyrë hiri, pantallonta t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.321Z

Detajet/ Si i shpëtoi policisë pronari i 613 kg kokainë

Dy ditë më parë, Policia e Shtetit në bashkëpunim me Hetimin Doganor dhe Prokurorinë, arriti të kapë sasinë më të madhe të kokainës të kapur ndonjëherë në vendin tonë, të paktën siç pretendon vetë policia. Janë plot 613 kilogramë, kokainë e pastër, për të cilën Policia e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.429Z

Zyrtarisht, qeveria shqiptare e përfshirë në trafikun ndërkombëtarë të drogës

Një tjetër provë impikon shtetin shqiptar në narkotrafik - Majori i Forcave të Armatosura rrëzohet me helikopter në Spanjë, po transportonte 1 ton kabanis. Reagon Opozita: Të çojmë vendin në zgjedhje të parakohshme. Basha: Shqipëria po njolloset, ta shkulim me rrënjë këtë të k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama