Rezultate te kerkimit per termin: +Arminda +Qylafku

Meta: total 46 / total_found 46 / time 0.000 / keyword[0] arminda / docs[0] 56 / hits[0] 62 / keyword[1] qylafku / docs[1] 65 / hits[1] 98 /
No Pic available
  • 2013-11-22

Armida Qylafku: Nuk kam qenë në makinë, po thuhen të pavërteta

TIRANE-Nuk është asgjë e vërtetë nga ato që thuhet. Unë nuk kam qenë në atë makinë. Ju (gazetarët) më patë edhe vetë që unë isha në spital dhe nuk kisha se si të isha tek ajo makinë”. Ky ka qen&

Arminda Qylafku, ngushëllime për Olldashin: U prefsh në paqe!
  • 2013-11-21

Arminda Qylafku, ngushëllime për Olldashin: U prefsh në paqe!

Armind Qylafku, një nga emrat më të përfolur orët e fundit si personi i dytë në makinë me Sokol Olldashin, ka reaguar në Facebook, duke ngushëlluar për këtë humbjet të rëndë. Miku im i dashur, nuk e besoj që ti nuk je më mes nesh. U prefsh ne paqe! shkruan ajo. Qylafku ka punuar

No Pic available
  • 2013-05-27

Reklamat, MPPT përshëndet vendimin e gjykatës: Deklaratat e PS, spekulime pa baza

Ministria e Punëve Publike dhe Transportit ka reaguar pas vendimit të gjykatës së Tiranës për pezullim të nisjes së hetimeve lidhur me kallzimin penal të depozituar nga PS për cështjen e reklama. Në një dalje për mediat zëdhënësja e këtij institucioni tha se Gjykata rikonfirmoi se

“Deklarata e Ramës për rrugët, çmenduri”
  • 2013-03-14

“Deklarata e Ramës për rrugët, çmenduri”

14-03-2013 / Gazeta 55 Ministria e TransporteveMinistria e Transporteve reagoi dje pas deklaratave të kreut të Partisë Socialiste, Edi Rama lidhur me infrastrukturën rrugore në vend, duke e cilësuar çmenduri. Zëdhënësja e Ministrisë s&eu

No Pic available
  • 2012-09-25

Ministrite rrezojne me fakte, akuzat e PS-se per spotet

Ministria e Transporteve doli dje ne nje konference per shtyp ku tha se kjo eshte dalja e dyte dhe perfundimtare per spotet dhe publikimet e tjerra qe ky dikaster ka bere ne media gjate shtate viteve te fundit. Zedhenesja e MPPT, Arminda Qylafku tha se u detyrua te dale serish ne media, "pasi spekul

MPPTT: Rama ua dha spotet tre medieve që e mbështesnin
  • 2012-09-25

MPPTT: Rama ua dha spotet tre medieve që e mbështesnin

Zëdhënësja e kësaj ministrie, Arminda Qylafku, tha se opozitës i mungon totalisht mendimi politik dhe alternativa. “Që nga viti 2005 e deri më sot, Ministria e Punëve Publike dhe Transportit dhe institucionet e saj të varësisë, kanë shpenzuar në botime 177 milionë lekë. Në këtë s

MPPT hedh poshte mashtrimet e Shalsit per reklamat
  • 2012-09-23

MPPT hedh poshte mashtrimet e Shalsit per reklamat

Ministria e Punëve Publike dhe Transportve ka hedhur poshtë mashtrimet e deputetit të PS-së Eduard Shalsi për përfitimet e televizioneve nga reklamat. Në një deklaratë për mediat zëdhënësja e këtij dikasteri Arminda Qylafku ka sqa