Rezultate te kerkimit per termin: +Arratia

Total: 540
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.305Z

Arratia nga borxhet, ja ku fshihet Indrit Fortuzi. Shumë futbollistë, viktima të tij

Ish-futbollisti i Tiranës Indrit Fortuzi i cili është larguar prej disa javësh jashtë Shqipërisë, duket se është në Kanada. Ai u largua pasi ndaj bashkëshortes së tij është bërë denoncim, se ka mashtruar me biletat e agjencisë turistike Just Travel që ajo zotëron. Mirëpo, duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.292Z

Rivalitet të fortësh me armë, Noizy shoqërohet në polici. Stresi nga arratia sfidon përmes familjarëve

Dy reperat Stresi dhe Noizy janë vënë sërish në qendër të vëmendjes. Teksa Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi është në kërkim pasi dolën imazhet teksa ai qëllonte me armë në ajër, për të njëjtën akuzë u shoqërua rivali i tij Noizy. Ndërkohë që Policia e Shtetit është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.693Z

Skandali, raport mjekoligjor nga arratia për ti shpëtuar burgut

Ish-drejtori i Burgut të Drenovës, Laert Çeliku, u shpall në kërkim policor në vitin 2015 pas investigimit të Fiksit për ryshfet. Ish-drejtori i Burgut të Drenovës, Laert Çeliku, i ka shpëtuar burgut. Ai u dënua me 3 vite burg për marrje ryshfeti, por gjatë kohës së arratisë, s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.113Z

Ervin Dalipaj flet nga arratia: Akuzat se kam vrarë Gaz Çollakun janë sajuar nga policia, nuk dorëzohem

Ish-drejtori i Krimit Ekonomik, Ervin Dalipaj, që është shpallur në kërkim për vrasjen e Gazmend Çollakut, ka folur nga arratia në një intervistë për Neës 24. Dalipaj ka thënë se është i pafajshëm dhe se natën kur ndodhi ngjarja ka qenë në Tiranë me familjarët e tij. Sipas D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.417Z

Merr fund arratia e Gëzim Xhambazit

Ka marrë fund arratia e 38 vjecarit Gëzim Xhambazi, i shpallur në kërkim nga drejtësia shqiptare. Zyra qendrore kombëtare e interpolit në Tiranë, në bashkëpunim me homologët e saj në Athinë bënë të mundur ekstradimin e 3

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.164Z

Përfundon arratia e Nirgen Ymerit, ndalohet në Yzberisht i dënuari

Tiranë- Ka zgjatur vetëm 14 ditë arratia e Nirgen Ymerit, i burgosuri i cili u shpëtoi nda duart forcave të policisë gjatë transferimit për në burgun e Fushë Krujës. Ndalimi i tij u bë nga forcat speciale, pranë Uzberishtit.Ai u arratis mesditën e 16 shtatorit. Ngjarja u shënua në zo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.321Z

Ja si e përshëndet nga arratia policinë vrasësi i Vasil Bibës

Bledar Mneri, i akuzuari kryesor për vrasjen dhe groposjen e Vasil Bibës, sipas policisë, dyshohet se është larguar drejt Gjermanisë, gjatë fazës paraprake të hetimeve. Mneri rezulton të jetë larguar nga biznesi i tij privat, dy ditë pasi është mësuar për gjetjen e trupit të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama