Rezultate te kerkimit per termin: +Arratiset

Total: 1664
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.870Z

Tenton të arratiset nga hoteli, shkaku: Fatura 7.4 mln USD

Share Një princeshë saudite tentoi të arratiset nga një hotel në Paris, për shkak se fatura që duhej të paguante ishte gjigande: plot 7.4 milion dollarë. Vetëm se të arratisesh me një mal me valixhe dhe 60 shërbëtorë pas vetes është pak e vështirë. Princesha Maha Al Sudairi tent

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.347Z

Askush nuk do të arratiset nga ky burg

Një burg lundrues holandez, i krijuar për të mbajtur brenda emigrantët e paligjshëm, do të udhëtojë qindra milje në drejtim të Londrës për t'u kthyer në hotel. Një natë në "The Good Hotel" do ju kushtojë 110 sterlina. Hoteli do ketë 144 dhoma. Ndajeni këtë me të tjerët:NdarjeF

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.111Z

Kapen 500 kg lëndë narkotike, arratiset drejtuesi i mjetit

Policia e Gjirokastrës ka shpallur në kërkim drejtuesin e një automjeti furgon të mbushur me 500 kg lëndë narkotike. Drejtuesi ka braktisur mjetin sapo ka vënë re postbllokun e policisë. Operacioni antidrogë, i koduar Gërhoti, u zhvillua paraditen e sotme, duke sekuestruar 500 kg dro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.398Z

Gruaja bukuroshe e presidentit sirian arratiset në Rusi

Share Pas sulmit vetëvrasës dje në Damask të Sirisë, që la të vdekur të paktën tre zyrtarë të lartë të sigurisë në vend, presidenti Bashar Al Asad është zhvendosur në qytetin Latakia në bregdet, për të qenë më i sigurt. Kryeqyteti është kthyer në sheshbeteje. Ndërkohë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.404Z

Arratiset El chapo bosi meksikan i droges

brbrNe Meksike arratiset nga burgu bosi i grupeve te kontrabandes se droges gallery-2 margin auto gallery-2 gallery-item float left margin-top 10px text-align center width 33 gallery-2 img border 2px solid cfcfcf gallery-2 gallery-caption

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.519Z

VIDEO/ Nuk paguan detyrimet ndaj fëmijës, futbollisti i arratiset policisë nga stadiumi

Futbollisti ekuadorian i ekipit të Everton në Angli, Enner Valencia është përfshirë në një skandal, pasi akuzohet se nuk ka paguar 13 500 paundë kujdesi për fëmijën e tij. Për këtë arsye, sulmuesi ka qenë në ndjekie nga policia prej disa kohësh dhe gjatë ndeshjes së fundit, Va

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.192Z

Greqi, arratiset i burgosuri shqiptar, ishte dënuar me 20 vjet

Gazeta ShqipNjë i burgosur shqiptar në Greqi ka arritur të arratiset nga burgu i Nafplios në orët e paradites së sotme. 40-vjeçari shqiptar, identiteti i të cili nuk bëhet i ditur, ishte plagosur në ambientet e burgut dhe ishte duke u transportuar për trajtim mjekësor në spital, kur dy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama