Rezultate te kerkimit per termin: +Arrestimi

Meta: total 1000 / total_found 22313 / time 0.010 / keyword[0] arrestimi / docs[0] 22313 / hits[0] 27404 /
Iu sekuestruan pronat, flet Arben Ndoka: Nuk e di ku janë?!
  • 2019-04-11

Iu sekuestruan pronat, flet Arben Ndoka: Nuk e di ku janë?!

Ish-deputeti i Partisë Socialiste ka reaguar pas vendimit të Prokurorisë për Krime të Rënda për ti sekuestruar pasuri të paluajtshme. Në Facebook, Arben Ndoka shkruan se ai nuk e di se ku janë këto prona, dhe se ai vetë nuk ka asnjë metër katror tokë. Nuk e di ku janë këto prona që

No Pic available
  • 2019-04-07

Kukës/ Historia e protestuesit të arrestuar, skishte një qindarkë në xhep

Protestat kundër qeverisë së Edi Ramës kanë një kosto për qytetarët dhe militantët e PD që dali në shesh, apo i zënë prita shefit të ekzekutivit, siç ka ndodhur rëndom në Fier, Librazhd, Elbasan, e së fundmi dhe në Kukës. Kostoja është arrestimi i shumë prej tyre, të cilët a

Fidanishte droge në Krujë, arrestohen 4 persona; procedohet penalisht edhe kryeplaku
  • 2019-04-05

Fidanishte droge në Krujë, arrestohen 4 persona; procedohet penalisht edhe kryeplaku

Policia ka goditur një rast të kultivimit të lëndëve narkotike në Krujë. Si rezultat i operacionit policor, 4 persona u vunë në pranga, ndërsa kryeplaku i fshatit u procedua në gjendje të lirë. Shtetasit e arrestuar kishin krijuar fidanishte droge, pranë lumit Tërkuzë, në fshatin N

No Pic available
  • 2019-04-02

Shkodra nën shënjestrën e policisë, sekuestrohen drogë dhe makina; 3 në pranga

Policia e Shkodrës ka sekuestruar 151 kg drogë dhe ka vënë në pranga tre persona, një nga Shkodra dhe dy nga Mali i Zi. Operacioni policor, i koduar Bardhaj, kapi nw flagrancw shtetasit: K. P., 25 vjeç, banues në Shkodër; R. B., 42 vjeç, banues në Danilograd, Mali i Zi; M. R., 36 vjeç,

Arrestimi/ Tërhiqet zvarrë Boçi, PD: E dhunoi bashkëpunëtori i Alizotit! (VIDEO)
  • 2019-04-02

Arrestimi/ Tërhiqet zvarrë Boçi, PD: E dhunoi bashkëpunëtori i Alizotit! (VIDEO)

Partia Demokratike ka reaguar pas shoqërimit në polici të ish-deputeti Luciano Boçi, teksa ky i fundit kishte tentuar të prishte takimin e kryeministrit Edi Rama në fshatin Linas të Cërrikut. Sipas PD, Boçi u ndalua në mënyrë barbare, pasi ndaj tij është ushtruar dhunë nga forcat e re

Me maska dhe armë, tentohet grabitja e pikës së karburantit (Foto)
  • 2019-03-31

Me maska dhe armë, tentohet grabitja e pikës së karburantit (Foto)

Policia e Durrësit ka parandaluar grabitjen me armë zjarri të një pike karburantit, duke çuar në pranga një 26 vjeçar dhe duke shpallur në kërkim dy të tjerë. Seksioni i Hetimit të Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës , në bashkëpunim me shërbimet e Policisë së Rendit, në

Arsenal armësh e municionesh, dy vëllezërit e vrarë të arrestuar në 2016
  • 2019-03-30

Arsenal armësh e municionesh, dy vëllezërit e vrarë të arrestuar në 2016

Astrit Bilali (majtas) dhe Ibrahim Bilali (djathtas) Astrit Bilali, një nga dy vëllezërit që u vranë sot në Shkodër sapo dilnin nga banesa e tyre në zonën e njohur si Zooteknike përveçse i njohur si pronar i hipodromit të kuajve, ka edhe disa precedentë penal. Familja e tij ka një lidh