Rezultate te kerkimit per termin: +Arrestohen

Meta: total 1000 / total_found 9260 / time 0.004 / keyword[0] arrestohen / docs[0] 9260 / hits[0] 9959 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Tiranë, arrestohen 3 persona për shit-blerje votash

  Policia e Tiranës ka bërë  arrestimin në flagrancë të shtetasve Luan Imeraj, 37 vjeç, banues në Tiranë;  Luan Nela, 36 vjeç, banues Tiranë dhe  Arben Marku , 43 vjeç, banues Tiranë . Këta shtetas janë arrestuar pasi, nga pamjet filmike të shfaqura në një emisionin investi

No Pic available
  • 2017-06-23

Arrestohen 4 efektivë të Drejtorisë së Burgjeve, ja arsyeja

Specialistët e Sektorit të Krimeve të Rënda, në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Elbasan dhe në bashkëpunim me Shërbimet e Kontrollit të Brendshëm të Drejtorisë së Burgjeve, kanë arrestuar 4 efektivë të burgjeve. Arrestim

Morën 32 kg kanabis në Shqipëri, arrestohen italiani dhe shqiptari
  • 2017-06-22

Morën 32 kg kanabis në Shqipëri, arrestohen italiani dhe shqiptari

Policia greke njofton se ka arrestuar një shtetas italian dhe një shqiptar, të akuzuar për importimin dhe transportimin e një sasie droge. Italiani 57 vjeçar është arrestuar në qytetin Aleksandria, në Greqinë e veriut, kur po bëhej gati të vinte në lëvizje një mjet të parkuar, të c

No Pic available
  • 2017-06-21

Arrestohen skifterat e Tiranës, thyenin bravat e vidhnin banesa

Arrestohen skiferët e Tiranës. Tre të rinj janë arrestuar si autorë të dyshuar të të vjedhjeve të ndodhura në kohë të ndryshme dhe në zona të ndryshme të kryeqytetit. Flitet konkretisht për 13 vjedhje të kryera brenda 5 muajsh. Të arrestuarit janë Arbër Arifaj, 31 vjeç, banues n

No Pic available
  • 2017-06-16

Shkatërrohet rrjeti i prostitucionit, arrestohen gjashtë vajza. Ja si zhvisheshin para kamerave për klientët

Përfundon me sukses operacioni Chat Line 2 ku ka shkatërruar një rrjet prostitucioniduke vene në prnagat e policisë gjashtë femra ku bëhët më dijë se në mes te arrestuarve është dhe tutorja 34- vjeçarja me inicialet  L.B. Gjithashtu qe po hetohen dhe 3 persona te tjerë në gjendje

No Pic available
  • 2017-06-15

Kavajë, arrestohen 3 persona, rrahën 30-vjeçarin për motive politike

Tre persona janë arrestuar në Kavajë dhe një është shpallur në kërkim për shkak se kanë rrahur një 30-vjeçar për motive politike. Ai është Alban Tafa 30 vjeç, i cili është rrahur nga katër persona që i kanë kërkuar të mos marrë pjesë në fushatë. Të arrestuarit janë: Zaim

No Pic available
  • 2017-06-15

Greqi, arrestohen dy shqiptarë, me më shumë se 300 kg kanabis

Dy shtetas shqiptarë, janë arrestuar në afërsi të qytetit të Kozanit, në Greqinë veriore, për transportimin e një sasie të madhe droge. Sipas komunikatës së policisë, gjithçka nisi të enjten paradite (14 qershor), kur në zonën e Kosturit u diktuan dy makina që u perceptuan si të