Rezultate te kerkimit per termin: +Arrestohet

Meta: total 1000 / total_found 20999 / time 0.009 / keyword[0] arrestohet / docs[0] 20999 / hits[0] 23774 /
Para në këmbim të votës, arrestohet 55-vjeçari në Korçë
  • 2017-06-26

Para në këmbim të votës, arrestohet 55-vjeçari në Korçë

Policia e Korçës ka arrestuar në flagrancë një shtetas, si dhe ka nisur procedimin penalisht në gjendje të lirë një tjetër, për veprën penale:Korrupsioni aktiv në zgjedhje. Burime nga policia lokale bëjnë me dije se është arrestuar në flagrancë shtetasi P. M., 55 vjeç, banues në

No Pic available
  • 2017-06-25

Mjeti i antikontrabandës në zgjedhje, Task-Forca: Të arrestohet punonjësi

Task-Forca i bën thirrje Policisë së Shtetit për bllokimin e automjetit dhe arrestimin në kushtet e flagrancës të punonjësit të Drejtorisë së Përgjithshme të Doganave me inicialet I.Z. Përmes një deklarate për mediat, Tasf-Forca thotë se ky person, në kundërshtim flagrant me VKM 4

No Pic available
  • 2017-06-25

Korçë, arrestohet komisioneri i LSI, votoi dy herë

Komisioneri i Lëvizjes Socialiste për Integrim në qendrën e votimit 3736 në fshatin Barc të Bashkisë së Korçës, është arrestuar nga policia. Ndalimi i shtetasit, Andimiano Nuri Ravolli, është bërë Pasi rezulton se ka votuar dy herë. Votën e parë e ka hedhur në Qëndrën e Votimit

Vetëm 11% e QV kanë raportuar në KQZ, sdihet pjesëmarrja në rang kombëtar
  • 2017-06-25

Vetëm 11% e QV kanë raportuar në KQZ, sdihet pjesëmarrja në rang kombëtar

Prej orës 07:00 të mëngjesit shqiptarët janë thirrur të votojnë për të zgjedhur sot parlamentin e ri dhe qeverinë e re.   Tre milionë e 452 mijë e 260 shqiptarë të cilët janë thirrur për të votuar  në 5.362 qendra votimi.  Në këto zgjedhje marrin pjesë

Votimi shtyhet deri në orën 20:00, pjesëmarrja e ulët
  • 2017-06-25

Votimi shtyhet deri në orën 20:00, pjesëmarrja e ulët

Prej orës 07:00 të mëngjesit shqiptarët janë thirrur të votojnë për të zgjedhur sot parlamentin e ri dhe qeverinë e re.   Tre milionë e 452 mijë e 260 shqiptarë të cilët janë thirrur për të votuar  në 5.362 qendra votimi.  Në këto zgjedhje marrin pjesë

Pas shtyrjes me 60 minuta, mbyllet zyrtarisht votimi
  • 2017-06-25

Pas shtyrjes me 60 minuta, mbyllet zyrtarisht votimi

Pas shtyrjes me 60 minuta në të gjithë vendin në orën 20:00 është mbyllur zyrtarisht procesi i votimit. Në orën 18:45 KQZ vendosi të shtyjë me 1 orë procesin e votimit. Prej orës 07:00 të mëngjesit shqiptarët janë thirrur të votojnë për të zgjedhur sot parlamentin e ri dhe

No Pic available
  • 2017-06-25

Korçë, arrestohet anëtari i KQV në fshatin Barç

Anëtari i Komisionit të Qendrës së Votimit nr. 3736, Andimjano Ravolli, banues në fshatin Barç të Korçës është arrestuar pasi është kapur në flagrancë teksa ka votuar dy herë. Njoftimi i policisë: Arrestohet anëtari i Komisionit të Qendrës së Votimit nr 3736 në fshatin Barç p