Rezultate te kerkimit per termin: +Arrin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.625Z

PD: Kriminaliteti po arrin kulmin

Partia Demokratike reagoi sërish për nivelin e kriminalitetit. Deputeti i PD-së, Helidon Bushati, tha se pasiguria është rritur dhe se kriminaliteti po arrin kulmin. Rekordi i kriminalitetit po arrin kulmin, ndërkohë që drejtuesit e Policisë së Shtetit dhe Ministri Tahiri po bëhen gjithnj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.428Z

FOTOT/ Terry Richardson arrin të zhveshë edhe Rita Orën

Ai është një fotograf i famshëm, por shumë kontrovers. Javën e shkuar një modele e akuzoi se i kishte kërkuar seks në këmbim të publikimit të një seti fotosh në një revistë të njohur. Aftësia e Terry Richardson është se ai arrin të zhveshë yjet. Njëra prej tyre ësht edhe R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.105Z

Floriani arrin 3 milion

Njëri ndër këngëtaret më të ri në estraden tonë Floriani po arrin sukses të madh më këngën e tij solo që lansuar kohëve të fundit ka arritur të marrë miliona klikime Kënga e tij ‘E di që don’

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.251Z

Një makinë legjendare arrin në fund të udhëtimit (FOTO)

Udhëtimi epik i Volkswagen Kombi ka ardhur në fund. Pas 63 vitesh, makina legjendare nuk do të prodhohet më në Brazil dhe askund në botë. Brazil ishte i vetmi vend që e prodhonte akoma modelin e dashur, që u prezantua për herë të parë në Gjermani në vitin 1950. Megjithatë, tani nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.462Z

Rita Ora arrin në Prishtinë (FOTO)

Këngëtarja Rita Ora ka arritur në Prishtinë, një ditë pasi ajo u paraqit në natën e ndarjes së çmimeve MTV Awards. Këngëtarja është akomoduar në hotelin Emerald. Por enigmatik kanë mbetur organizatorët e kësaj ardhjeje të kosovares, e cila është pjesë e kompanis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.251Z

51-vjecari i verbr arrin t shoh

51-vjecari anglez Peter Lane, i verber prej 30 vjetesh eshte entuziast per rezultatet e arritura deri tani nga nderhyrja kirurgjikale, te ciles i eshte nenshtruar duke patur sot syrin bionik. Lane, i cili u verbua per shkaqe gjenetike sot arrin te dalloje format e deres, mobiljeve, si dhe te lexoje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.736Z

Fierza arrin kuota maksimale

Niveli i ujit ne liqenin e Fierzes po arrin ne kuotat maksimale. Rreshjet e shumta te debores dhe shiut kane sjelle prurje te bollshme ne basenin ujor. Nga salla e komandave bejne te ditur se niveli i ujit ne Fierze ka arritur ne kuoten e 290.4 metrave. Rezervat ujore ne Fierze po arrijne maksimumin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama